A.J. Carmichael

A.J. Carmichael

Shubunkinova zlatá rybka v těle robota.

Sezóny 1
2020 - 2020

Informoval Jednatelku o snížení její úrovně po jejích neúspěších s jejím posledním úkolem zahrnujícím Hazela a Cha-Chu. Když byla Jednatelka nespokojená s tímto rozhodnutím, zařídila, aby Pětka zabil správní radu a aby převzala kontrolu nad Komisí. Carmichael byl ušetřen, i když byl vyjmut z jeho robotického těla.

Pětka doručil Carmichaela Jednatelce a byl držen v misce na ryby na Jednatelčině stole. Při jedné příležitosti se Carmichaelovi podařilo předat Herbovi zprávu, aby našla složku označenou „743“, která byla o vraždě rodičů adoptivní dcery Jednatelky Lily. Chtěl jí obrátit proti ní. Jeho plán selhal, protože Jednatelka zfalšovala jeho oprávnění k provedení atentátu, což ve svůj prospěch využila k tomu, aby udržovala Lilu na své straně. Uvědomila si, že Carmichael byl zapletený s tím, že Lila dostala dokument, a tak Jednatelka vytáhla Carmichaela z jeho akvária a celého ho snědla.


Robin Atkin Downes jako A.J. Carmichael. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Nevýrazná postava, která se tam moc nevyskytuje, ale na jednu stranu sehrála důležitou roli. :)

7.5.2021 | 17:39:29

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama