The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Agnes Rofa

Agnes Rofa

Agnes Rofa

Číšnice a pekařka v Griddy's Donughts a nyní je přítelkyní Hazela.

Sezóny 1
2019 - 2019

S Agnes se poprvé setkáváme v Griddy' Doughnuts, kde je číšnicí a pekařkou. V jejím volném čase pozoruje ptáky a jejím snem vždy bylo ušetřit dost peněz, aby skončila v práci, přestěhovala se na venkov a měla zeleninovou zahrádku a pekárnu. Hazel a Agnes se potkají právě v její práci, kdy on s velkou chutí jí její donuty a mezitím si povídají. Ti dva spolu tráví tolik času, že se nakonec do sebe zamilují a Hazel společně s ní opustí práci a jedou na vysněný výlet po celé Americe.

Hazel ji poté na pár dní opustí, aby zabránil apokalypse a mohl žít vesele dál s ní. Cha-Cha ale mezitím Agnes unese a chce ji zabít přímo před Hazelem, který se pro Agnes vrátí. Následuje bitka mezi nimi, kterou přeruší Manažerka a společně je vyšle na misi, aby zabránili Pětce a členům Akademie Umbrella k vyvrácení apokalysy. Hazel ale Cha-Chu zradí, vrátí se pro Agnes, Manažerku střelí do hlavy a společně utečou. V momentě, co dojde k apokalypse, se pomocí kufříku oba přenesou bůh ví kam.


Sheila McCarthy jako Agnes Rofa. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Taková sympatická byla. Občas se tam vyskytla a díky ní se Hazel změnil, když se to tak vezme. :)

7.5.2021 | 17:34:07

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka