Axel

Axel

Vůdce skupiny Švédů.

Sezóny 1
2020 - 2020

Axel je součástí skupiny zvané „Švédové“. Axel je považován za nejstaršího ze tří bratrů, kteří tvoří tuto skupinu. Pracují pro Komisi, kde jim byly přiděleny mise k ukončení lidí, aby se ujistili, že vše se děje tak, jak má a hlavně aby zajistili, že dojde k apokalypse.

Do konce sezóny jsou oba Axelovi bratři mrtví. Jeho nejmladší bratr Oscar je vyhozen do vzduchu poté, co šlápne na nástrahu. Allison Hargreeves Axela donutí svými schopnostmi zabít jeho druhého bratra Otta. Později vidíme, jak Axel drží sekeru a uvažuje o useknutí ruky, kterou použil k zabití vlastního bratra. Ke konci sezóny Axel zabije Jednatelku. Ve své poslední scéně Axel stopuje autobus, který patří Klausovu kultu Děti osudu.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Axel nebyl špatný. Na jednu stranu taková nemluvka, ale na druhou stranu, i když byl zabiják a pracoval pro ty špatné lidi, tak na konci se podle mě zachoval dobře. :)

7.5.2021 | 17:37:55

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama