The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Harlan Cooper

Harlan Cooper

Harlan Cooper

Neverbální autistické dítě Sissy a Carla.

Sezóny 1
2020 - 2020

Když je Vanya vzata do domu Cooperových, vypadá Harlan jako obyčejné dítě. Harlan se s ní okamžitě sblíží a někdy je jediná, kdo může zastavit jeho epizody. Poté, co se Vanya a jeho matka pustily do debaty o jejich vztahu a citech, Harlan vyběhne ze statku a ocitne se u jezera. Vanya ho o chvíli později najde na dně jezera, když se utopil. Vanya využije své schopnosti k rozdělení vody a zachrání Harlana ze dna, ale je rozrušená, když zjistí, že již nedýchá a nereaguje. Vanya se pokusí o oživení, ale šokuje jí, když Harlan absorbuje část její energie. Po chvilce začne znovu dýchat, když na scénu dorazí Sissy.

Harlan později začne zažívat podivné schopnosti a Vanya také začíná mít vize Harlana křičícího její jméno. Vanya a ostatní členové Akademie Umbrella jdou na pomoc Harlanovi a Vanya zjistí, že není schopen ovládat své schopnosti. Po boji mezi Komisí a Akademií Umbrella – která nakonec zvítězí – Vanya řekne Harlanovi, že je schopna vzít zpět z něj svoji energii, jež mu dala, a napravit ho. Vezme si svou energii zpět a vrátí Harlana do normálního stavu bez schopností. Při jízdě za novým životem se svou matkou však telekineticky vznáší nad rukou hračku.


Justin Paul Kelly jako Harlan Cooper. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Harlana jsem si dost oblíbila. Dobrá postava a kluka mi bylo líto. Ale konec, kdy sedí v autě s matkou a jedou pryč, jak používá schopnost. Uvidíme, jestli se toto rozvine ve třetí řadě, nebo ne. :)

7.5.2021 | 18:25:55

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka