The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Sedmička / Vanya Hargreeves

Sedmička / Vanya Hargreeves

Sedmička / Vanya Hargreeves

Vanya alias White Violin je jedinou členkou Akademie Umbrella bez schopností.

Sezóny 1
2019 -

Vanya má to neštěstí, že je jedinou členkou mimořádné rodiny, která je naprosto obyčejná. Sir Reginald Hargreeves ji držel v ústraní od jejích sourozenců a spíš ji využíval jako asistentku, zatímco její bratři a sestra, kteří byli vycvičení, bojovali. Když první série začíná, Vanya se odcizila od zbytku rodiny kvůli tomu, že napsala memoár o svém dětství, o tajemstvích a dysfunkcích Akademie Umbrella, které vyzradila celému světu. Ve snaze něčím vyniknout, Vanya věnuje svůj život houslím, dělá lekce pro děti a hraje na houslích v orchestru.

Schopnosti

Vanya je vlastně nejsilnějším členem Akademie Umbrella – dokonce tak mocná, že Reginald Hargreeves se rozhodl, že není bezpečné pro ni vědět a používat její schopnosti. Vanya má potenciálně kataklyzmatické telekinetické schopnosti, které vytváří tím, že se zaměřuje na zvukové vlny – ať už je to něco tak primitivného, jako je zvuk běžícího motoru nebo něco tak složitého jako sólo houslí. Kromě toho, že využívá své schopnosti k tomu, aby házela s auty a lidmi, Vayna může svoje schopnosti použít, aby zaujala – jak bylo vidět, když zachytila pozornost hudebního režiséra na jejím konkurzu a všech kolem.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

je dobrá, škoda jí :)

13.4.2019 | 19:25:15
Erzik

Ellen je super!

redaktor
28.3.2019 | 7:59:52
Laisobel

Kdo by to byl řekl, že je jen obyčejná? Není! Od prvního dílu jsem čekala, s čím přijde. Ellen to zahrále dokonale. Byla naprosto skvělá, ta tichá holka, která vším propluje a nakonec spustí největší bouři. Postava s neskutečnou hloubkou.

redaktor
28.2.2019 | 21:47:07
azoxid

Roli tichý myšky prodala naprosto dokonale :-D

26.2.2019 | 19:35:13
mar.st

Dobře zahraná role, Ellen je špička :) Zároveň nejzajímavější postava

redaktor
25.2.2019 | 21:22:02
cukerinecek

Je skvělá, už od začátku mi bylo jasné, že rozhodně není obyčejná.

22.2.2019 | 22:33:02

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Už je to skoro měsíc, co se do našich životů dostal seriál The Umbrella Academy a tak tu pro vás máme hodnocení od našich redaktorů na první sérii, pokud jste ještě seriál neviděli a váháte, zda se na něj mrknout.

Nepřehlédněte

Soundtrack k celé první sérii

Soundtrack k celé první sérii

Seriál The Umbrella Academy se může pochlubit vynikajícím soundtrackem, takže jsme pro vás sestavili kompletní seznam z první série s odkazy, abyste si ho mohly poslechnout.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka