Sedmička / Vanya - Viktor Hargreeves

Sedmička / Vanya - Viktor Hargreeves

Vanya/Viktor alias White Violin je jediným členem Akademie Umbrella bez schopností.

Sezóny 3
2019 -

Vanya má to neštěstí, že je jedinou členkou mimořádné rodiny, která je naprosto obyčejná. Sir Reginald Hargreeves ji držel v ústraní od jejích sourozenců a spíš ji využíval jako asistentku, zatímco její bratři a sestra, kteří byli vycvičení, bojovali. Když první série začíná, Vanya se odcizila od zbytku rodiny kvůli tomu, že napsala memoár o svém dětství, o tajemstvích a dysfunkcích Akademie Umbrella, které vyzradila celému světu. Ve snaze něčím vyniknout, Vanya věnuje svůj život houslím, dělá lekce pro děti a hraje na houslích v orchestru.

Schopnosti

Vanya je vlastně nejsilnějším členem Akademie Umbrella – dokonce tak mocná, že Reginald Hargreeves se rozhodl, že není bezpečné pro ni vědět a používat její schopnosti. Vanya má potenciálně kataklyzmatické telekinetické schopnosti, které vytváří tím, že se zaměřuje na zvukové vlny – ať už je to něco tak primitivného, jako je zvuk běžícího motoru nebo něco tak složitého jako sólo houslí. Kromě toho, že využívá své schopnosti k tomu, aby házela s auty a lidmi, Vayna může svoje schopnosti použít, aby zaujala – jak bylo vidět, když zachytila pozornost hudebního režiséra na jejím konkurzu a všech kolem.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pertimus

Ako Vanya moja oblúbená postava, kedže to bola aj moja obľúbená herečka, dal by som 100%, ale ako sa dala preoperovať na chlapa, jak herečka tak aj jej postava tak má u mňa najnižšie hodnotenie a stala sa u mňa najhoršou postavou, Elliot teda rozhodne nie, FUJ

11.8.2022 | 8:52:32
JaneyT

Na jednu stranu se v ní vidím i já, ale na druhou stranu je taková nesympatická. Z hlavních postav jsem si ji moc neoblíbila, i když v první řadě jsem se hodně v ní viděla, co se samoty týká. :)

7.5.2021 | 18:51:50
Lord Denvil

teď už nebude Vaniy, ale regulární IVAN! :-D :-D :-D

3.12.2020 | 9:53:54
Anlariko_Osjok

Takhle postava mě vážně nebaví

webmaster
17.8.2020 | 14:29:36
Willa

Nemůžu ji vystát, věčně uplakaná a ublížená chudinka

16.8.2020 | 23:39:10
mar.st

Dobře zahraná role, Ellen je špička :) Zároveň nejzajímavější postava

S2: Vanya se smířila sama se sebou i se svojí rodinkou. Nemyslím, že každý seriál musí mít „lesbické románky“, ale vzhledem k Ellenině orientaci je to takhle pro ní přirozenější.

9.8.2020 | 14:23:06
garvon

blba krava

4.8.2020 | 18:21:01
Hanz55

Psychicky nestabilní kopie Daisy Johnson z Agents of SHIELD (jenom umí narozdíl od ní svítit). Řekl bych postava že které se měla v první sérii stát mrcha (10 z 10 ) a postupně se s tím, co se jí stalo smiřuje a její jednání se zlepšuje. Jsem zvědavej jak se její postava vyvine. Jen za mě škoda že padla za oběť SJW check listu ("V každém serialu/filmu musí být lesba+její románek,…) ale narozdíl od jiných seriálu to tu je celkem snesitelné

4.8.2020 | 13:43:29
WolverineCzE

Skvělá postava

4.8.2020 | 13:06:36
Billy the Kid

je dobrá, škoda jí :)

13.4.2019 | 19:25:15
1

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Komiksy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama