The Victim
86/100 - 7×

The Victim

Právní thriller vyprávěný očima žalobce a obviněného. Seriál odehrávající se v Edinburghu nbízí jedinečný pohled na to, kdo je skutečně obětí.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 50 minut
žánr
Drama, Thriller

S01E01: Episode 1

S01E01: Episode 1

Patnáct let po vraždě jejího syna dorazí Anna Dean na Edinburgh High Court, aby zahájil hlavní soudní proces – ale kdo je před soudem? O šest měsíců dříve, na Halloween, je Craig Myers brutálně napaden a zjistí, že byl obviněn online z bytí notoricky známý vrah dětí Eddie J.

cz sk
8.4.2019
50 minut

Turner. Vyšetřování online pošty a následný útok odhalí důkazy, že DI Grover věří, že obviňuje Annu – ale zdá se, že vyšší důstojníci mají v úmyslu blokovat jeho dotazy. První den soudního řízení však Craigovi a Anně čelí čelit a vyvolává otázku – je Craig opravdu Eddie, nebo je to případ mylné identity?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama