The Walking Dead: Dead City
0/100 - 0×

The Walking Dead: Dead City

Po událostech seriálu The Walking Dead se Maggie a Negan ocitají v ruinách dříve velkolepého města New York. Ten je plný chodců, kteří stále ovládají celý svět.

USA | 2023 | Plánováno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický

Herečka Lauren Cohan přiznala, že by se hraní Maggie mohla věnovat navždy

Herečka Lauren Cohan přiznala, že by se hraní Maggie mohla věnovat navždy

Existují herci, kteří rádi střídají své role. Jsou tu však i tací, kteří si jednu ze svých rolí zamilují natolik, že jsou schopni se jí věnovat několik dekád. Herečka Lauren Cohan zřejmě spadá do druhé kategorie herců.

8 5
27.10.2022

Od konce seriálu The Walking Dead nás sice dělí už jen několik týdnů, ale jakmile seriál skončí, univerzum The Walking Dead tu bude i nadále. Bude žít nejenom skrze stále se vysílající seriál Fear the Walking Dead, ale zároveň díky novým spin-offům. Jeden z nich se zaměří na putování Maggie a Negana a bude se odehrávat především v New Yorku.

Herečka Lauren Cohan se nedávno vyjádřila k připravovanému seriálu Dead City, ale opět mluvila o tom, jak je tento seriál odlišný od toho původního. V tom novém má totiž mnohem větší prostor než v tom starém, protože se tento nový zaměřuje především na ni a jejího soka Negana. Dále se herečka zmínila o tom, že poznáme spoustu zajímavých postav, které budou doplňovat hlavní duo.

(Jeden z prvních pohledů na Maggie v novém seriálu. Foto: AMC)

Nově však odhalila něco překvapivého. Všichni sice víme, jak moc má ráda svou postavu, ale nedávno prozradila, že by se jí chtěla věnovat ještě pěkně dlouho: „Všichni mi pořád říkají, že se této postavě věnuju už tak dlouho. Já jim však na to odpovídám to, že doufám, že se jí budu moct věnovat navždy.“

Hereččin velký zájem o roli v poslední době značně vzrostl, i když ještě nedávno neměla problém s tím se této postavy vzdát. Stalo se tak v roce 2018, kdy opustila seriál z toho důvodu, že přijala jednu z hlavních rolí seriálu Whiskey Cavalier. Tehdy odešla v podstatě natruc, a to z toho důvodu, že chtěla více peněz, když obnovovala svou smlouvu. Tehdy se však stihla domluvit s tvůrkyní s Angelou Kang na tom, že pokud tu bude možnost jejího návratu, ihned ji přivítají zpátky. A k tomu nakonec došlo o dva roky později.

Zdroj článku: EW

Diskuze /5

Kapitán Preclík

Není to ta samá herečka, co to v půlce seriálu zabalila, protože se chtěla věnovat jiným projektům, aby se pak s prosíkem vrátila, protože jí všechno ostatní krachlo? Aha.

#2 ori
27.10.2022 | 14:38:54
ori

#1 Kapitán Preclík: Nie, nevrátila sa s prosíkom, ona odišla s tým že sa vráti, celú dobu sa počítalo s jej návratom, na rozdiel od Andrewa Lincolna a Danai Guriry ktorí odišli s tým že sa do hlavného seriálu už nevrátia.

webmaster
27.10.2022 | 16:31:53
ori

Napriek tým hejtom čo tu často čítam je vo svete stále veľmi populárna, pred pár dňami vyhrala Saturn Awards za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe práve za postavu Maggie.

#4 Janeqq #5 sonulle
webmaster
27.10.2022 | 16:38:08
Janeqq

#3 ori: Tak ono co si budeme, Lauren je prostě jako herečka dobrá, Maggie hraje fakt dobře. Osobně u mě taky trochu padla v nemilosti, ale spíš tím, co s ní vymýšleli tvůrci než, že by mi neseděla jako herečka. Za ty roky hrozně vyrostla, když si vzpomenu, jaký jelito to bylo na farmě, tak docela dobrý. :D

28.10.2022 | 1:17:13
sonulle

#3 ori: Tak Melissa a Danai ji vyhrály taky asi tak dvakrát a obě byly každý rok na tu cenu nominované. Ke všemu Laueren odešla kvůli penězům, protože Norman měl mnohem více. A pokud její seriál byl úspěšný, což ve výsledku nebyl, nikdy by se nevrátila. Angela to napsala u všech protagonistů jako Rick, Michonne a Maggie, aby se mohli vrátit, ale pokud by to nešlo, tak by to zas tak nevadilo. Jediný komu věřím, že se vrátil kvůli fanouškům a protože má tu roli ráda je Danai. Ta neměla zapotřebí se vracet. Andy i Lauren jsou dobří herci, ale co se týká jejich projektů nic moc.

22.11.2022 | 11:33:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama