The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

S01E02: The Blaze of Gory

S01E02: The Blaze of Gory

Skupina se přizpůsobuje životu mimo komunitu. Iris se chce ujmout vedení, a to i navzdory výhradám své sestry. Felix a Huck stopují skupinu mladých lidí, během čehož je Felix nucen čelit nepříjemným vzpomínkám.

cz sk
11.10.2020
1 040 000
48 minut

Základní info:

Režie: Magnus Martens
Scénář: Ben Sokolowski
Hrají: Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Christina Marie Karis (Kari Bennett), Stirling Gardner (Cliff Carlucci), Samantha Lorraine (mladá Hope Bennett), Dawson Shea (mladý Felix Carlucci), … 

Obsah:

Skupina je na cestě do státu New York, kde by měl být Leo Bennett, a poprvé od začátku apokalypsy se dostávají do venkovního světa. Iris má problémy zabíjet chodce, zatímco Hope ztráci víru a nechává za sebou stopy, aby je Felix s Huck mohli najít a přivést domů, než se něco zvrtne, protože ostatní se vrátit nechtějí. Rozhodnou se zkrátit si cestu přes hořící skládku, která láká chodce z celého okolí. Rozhodnou se počkat do rána, aby vymysleli plán, jak skládku překonat, Hope však od nich v noci odejde. Felix a Huck jsou jim na stopě, a Felix vzpomíná na to, jak se kdysi pohádal s rodiči a už nikdy je neviděl. Vydá se ke svému domu, který má cestou, a slyší uvnitř chodce, nedokáže se však přinutit k jeich zabití a odchází.

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Stále nemôžem uveriť že toto je zo sveta TWD, každopádne lepšie ako predošlá časť, naozaj pevne verím že sa to zlepší. Btw typujem že Eltonova tehotná mama ktorú nevidel od začiatku apokalypsy bola tá žena ktorú zabila Hope ešte ako malá.

redaktor
5.11.2020 | 14:54:01
ori

Priemerná časť, ani skvelá, ani hrozná, mne sa relatívne páčila. Jasné že to nie sú žiadni experti na zabíjanie zombíkov ako Carl alebo Judith ktorí vyrastali v neustálom nebezpečenstve. Treba mať na pamäti že tieto decká boli celý život s výnimkou úplne prvých dní pred desiatimi rokmi v bezpečí, toto je prvý krát čo vyšli von a stretli zombíkov a neuvedomujú si naplno hrozbu ktorej čelia, podľa mňa je ich správanie väčšinou naprosto prijateľné vzhľadom k ich situácii. Ten zombík včelár bol však úžasný.

webmaster
16.10.2020 | 18:10:33
VinHouston

Hodně slabý díl, propagaci víte čeho beru jako nutné zlo ve všech nových seriálech, ale na hodnocení to nemělo vliv. Po prvním dílu bych to neřekl, ale tady po tom je tupost postav politováníhodná.

15.10.2020 | 22:25:41
Dinik

Tak tohle je az neuveritelna sracka. Tipuju, ze ta vysoka mlcenliva hlavni postava (ani po druhem dilu si nepamatuju jmena postav) bude transgender osoba, at to mame komplet.

15.10.2020 | 0:28:41
Cermb0

Měl jsem problém to dokoukat.

14.10.2020 | 22:06:33
Amer

V druhém díle jsme se sice něco málo posunuli ku předu, ale je to velmi zdlouhavé. Ta tlustá Iris mě již pěkně leze na nervy. Ostatní postavy – OK. Námět je zajímavý a má potenciál, jen se začínám trochu obávat, že další díly nebudou o nic lepší. :-( Chci tomu dát ještě šanci… Takže o hvězdičku více, než bych jinak hodnotil.

14.10.2020 | 17:22:18
MartasZLA

Tak tohle bylo utrpení a 90% času jsem to stejně jen poslouchal na pozadí a čučel na net.

14.10.2020 | 16:22:01
RedRose

To jako myslí vážně? 2× (!) jsem u toho usnul!! Průchod mezi autobusy na facku, celý den a snad i noc v toxickém kouři z pneumatik? Tak to z vás budou do rána kámoši… 10 let po konci světa se všichni rozhodli vyřešit svá traumata?! Iris je tragicky odpudivá a protivná! A pokud tu bowlingovou kouli opravdu táhla celou dobu, tak si ani Hope nezaslouží moje sympatie…

14.10.2020 | 8:40:07
A1B2

totální sr*čka. proč nemůžu dát 0 %?!!

13.10.2020 | 19:50:59
Jezdec1987

Ta jedna hvězda je za nápad zombíka aka včelí úl, jinak je to kýbl nudy a musel jsem to přetáčet abych to nevypl.

13.10.2020 | 13:26:59

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama