The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Anne z The Walking Dead se vrátila a prozradila o sobě několik zajímavých věcí

Anne z The Walking Dead se vrátila a prozradila o sobě několik zajímavých věcí

Na scénu konečně přišla naše stará známá z The Walking Dead, přičemž o sobě stihla prozradit několik zajímavých informací. Co všechno bylo prozatím odhaleno?

12 0
4.11.2021

Když tvůrci oznámili návrat Anne, většina fanoušků začala vyhlížet její návrat, protože právě Anne tehdy zachránila Ricka Grimese, když přivolala vrtulník armády Občanské republiky, který s ním odletěl pryč. Nyní je Anne opět Jadis, přičemž hned v epizodě Who Are You? o sobě stihla prozradit několik zajímavostí.

Jadis přijela do výzkumné stanice z toho důvodu, aby na vedoucí pozici nahradila podplukovnici Elizabeth Kublek, která musela z pracovních důvodu odletět pryč. Kublek ji zároveň pověřila přezkoumáním celé stanice, ve které má za úkol najít všechny slabiny. A to se týká jak samotného zařízení, tak i jejích lidí.


Když Jadis narazila na Huck, ihned šlo poznat, že se obě již znají. Hned poté bylo odhaleno, že to právě Huck vycvičila Jadis, která je nyní sice praporčicí, ale směřuje výše. Očividně se jí tedy v Občanské republice velmi daří.

(Jadis může děj patřičně oživit. Foto: AMC)

Zároveň došlo i k menší obměně jejího jména. Už si zase neříká Anne (toto jméno má od narození), ale opět je Jadis. Sama popsala, že jen díky Jadis může být tou ženou, která je schopna přežívat. Zároveň má i nové, smyšlené příjmení. Nyní její celé jméno zní Jadis Stokes. Toto příjmení si nevybrala nijak náhodně, právě tak se jmenoval její dřívější milenec – otec Gabriel Stokes.

O tom, co dělala mezi odchodem ze seriálu The Walking Dead a příchodem do World Beyondu, toho moc neprozradila. Konkrétně řekla Huck o Mrchožroutech, které vedla, ale o které přišla ve chvíli, kdy uzavřela špatná spojenectví. Následně však našla něco cenného, díky čemuž získala vstupenku zpátky do republiky.

Onou cenností není nic jiného než Rick Grimes, kterého předala republice. Jde o velmi schopného muže, který může být velkým příslibem do budoucna, a tak byla Občanská republika velmi spokojena s jeho příchodem. Snad toho Jadis prozradí v dalších dílech více, protože bychom ji měli i nadále vídat – byla totiž ihned povýšena na jednu z hlavních postav.

Diskuze /8

Cermb0

Hlavně doufám, že se tam Rick objeví! A když ne ve World Beyond tak alespoň na konci jedenácté série TWD…

4.11.2021 | 17:20:56
ori

Podľa mňa im to tam pekne zamotá, nikdy nebola vyložene kladná postava. Hlavne Jennifer by sa mala mať na pozore.

webmaster
4.11.2021 | 17:23:11
med2019

Záchrana Ricka, který je to díl?

#5 Xavik
4.11.2021 | 23:17:38
Leon

Všimli jste si, jak byla Pollyanna McIntosh velká a robustní při scéně s Huck? Mezi oběma herečkami musí být celkem velký výškový rozdíl… :D

#6 ori
5.11.2021 | 4:53:46
Xavik

#3 med2019: 9×05.

admin
5.11.2021 | 6:30:43
ori

#4 Leon: Podľa IMDb je rozdiel 8 centimetrov (178 proti 170).

#7 Leon
webmaster
5.11.2021 | 15:53:59
Leon

#6 ori: V seriálu se zdá rozdíl větší, ale asi jde o to, že Pollyanna je tvarově a rozměrově výraznější, plus ta její uniforma. :D

#8 pidalin
5.11.2021 | 16:45:12
pidalin

#7 Leon: Jsem zvědavej která z nich bude tvarově výraznější až se budou chtít navzájem zabít. :-D

7.11.2021 | 2:58:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama