The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Co sledovat po seriálu The Walking Dead: World Beyond?

Co sledovat po seriálu The Walking Dead: World Beyond?

Vzhledem k tomu, že seriál pochází z univerza The Walking Dead, je jednoznačné, na které seriály byste se měli dívat. Nicméně ve článku vám dáme ještě několik dalších doporučení.

7 1
8.3.2022

Seriál The Walking Dead: World Beyond se zaměřoval na dění v dobách apokalypsy, a tak je jasné, ze kterých seriálů byste měli vybírat. Pochopitelně byste se však předně měli podívat na seriály z univerza, ze kterého tento projekt pochází. Pokud jste tak z nějakého neznámého důvodu ještě neučinili, rozhodně se podívejte na seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Nově nás letos čeká i seriál Tales of the Walking Dead, který by taktéž neměl uniknout vaší pozornost.

Co však sledovat dál, když už máte za sebou všechny seriály ze světa The Walking Dead? Jako první se nabízí Z Nation, taktéž apokalyptický seriál, ve kterém se nachází spousta zombií. Tento je navíc seriálu podobný tím, že se v něm hlavní hrdinové taktéž snaží vyřešit to, jak ukončit tuto hroznou dobu.

Z podobného soudku můžeme zmínit například kvalitní seriál The Strain, který se sice zaměřoval na potenciální apokalypsu v podobě upířího viru, nicméně atmosférou je World Beyondu velmi podobný. Navíc je tu kvalitní zápletka, solidní obsazení a jasně ukončený příběh.

(Zleva Z Nation, The Strain a The Last Ship.)

Dalším podobně laděným seriálem je například The Last Ship. Zde virus vyhladí většinu populace, přičemž je jen na jedné posádce, aby celou situaci vyřešila. Dále můžeme zmínit i další seriál s upířím virem, tím je V Wars od Netflixu, který sice neměl dlouhého trvání, ale rozhodně stojí za pozornost.

Když se zaměříme na katastrofický žánr, který je tím hlavním pro World Beyond, dále můžeme zmínit například seriály See, The Shannara Chronicles, Revolution, Colony či Zoo. Ve všech případech jde o dramata. Pokud však máte rádi komedie, apokalypsa se řeší i v seriálech You, Me and the Apocalypse či The Last Man on Earth.

Jsou tu nějaké další seriály, které byste doporučili jako náhradu za ukončený seriál The Walking Dead: World Beyond?

Foto: Syfy, FX, TNT

Diskuze /3

m0rdred

The Last Ship není příběh o umířím ani zombím viru. Sorry, ale věta „Dále můžeme zmínit i další seriál s upířím virem, tím je“ je s předchozím obsahem nesmysl.

#2 Xavik
8.3.2022 | 15:20:10
Xavik

#1 m0rdred: Však nikde v článku netvrdím, že v The Last Ship je upíří či zombie vir. A tou větou, kterou tu cituješ, odkazuju na The Strain.

admin
8.3.2022 | 16:27:22
Hodooor

jo a Z Nation je močka a odpad

9.3.2022 | 16:42:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama