The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Čtvrtá epizoda přinesla další odkaz na původní seriál

Čtvrtá epizoda přinesla další odkaz na původní seriál

Teprve nedávno jsme psali o tom, že se ve třetím díle druhé série objevil doktor Ellis, kterého zmínil Eugene v páté řadě původního seriálu. Ve čtvrté epizodě se teď objevil další odkaz na jednu postavu z původního seriálu.

9 0
27.10.2021

Řeč je o slavném country zpěvákovi známém pod přezdívkou Half Moon, my ho však známe z deváté a desáté série The Walking Dead jako Betu. Ještě předtím, než nám byla jeho identita odhalena v původním seriálu, jsme se dočkali jeho desky v seriálu Fear the Walking Dead a jeho tričko na sobě měla i Lucille v epizodě o Neganově minulosti. Další jeho deska se nyní objevila ve čtvrté epizodě Family Is a Four Letter Word. Měl ji tam vystavenou Dennis, když Silasovi zašíval ruku. Scéna však byla velmi tmavá a bylo těžké si jí všimnout.

(Všimli jste si Betova alba? Foto: AMC)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama