The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Jak dopadly hlavní postavy seriálu World Beyond?

Jak dopadly hlavní postavy seriálu World Beyond?

Seriál The Walking Dead: World Beyond je již nějakou dobu za námi, a tak se sluší zmínit to, jak dopadly jednotlivé hlavní postavy. V následujícím článku naleznete toto téma hezky shrnuté.

6 0
16.12.2021

Iris Bennett a Elton Ortiz

První dva členové ústřední čtveřice dětí zamířili do Portlandu, kde tuto komunitu hodlají varovat před armádou Občanské republiky. Zatímco z Iris se stala sebevědomá dívka, která už neprahne jen po umění, Elton se smířil se ztrátou své matky a sestry a zároveň přišel i o ruku. Lze předpokládat, že tyto dvě postavy setrvají v Portlandu.

Hope Bennett a Leo Bennett

Hope a její otec Leo zůstali v podzemí bývalého obchodního centra, ve kterém se rozhodli pokračovat ve výzkumu duťáků. Nachází se sice kousek od výzkumné stanice Občanské republiky, ale ta je aktuálně nevyužívaná. Hope a Leo se tedy budou i nadále pokoušet zachránit svět.


Silas Plaskett

Poté, co byl Silas nucen zabít Dennise, se mu podařilo dostat do Filadelfie, ve které se nachází hlavní sídlo Občanské republiky. Anne ho tu přijala do armády, ve které bude nyní figurovat jako zvěd. Silas tu je totiž jen naoko, aby Občanskou republiku zničil zevnitř.

Felix Carlucci a Will Campbell

Felix a Will konečně vyřešili své problémy a začali žít v podzemí bývalého obchodního centra, ve kterém chrání Hope, Lea a ostatní vědce. Pokud vše půjde hladce, mohou brzy založit rodinu, kterou si Will vždycky přál.

Huck

Původní špeh Občanské republiky se nakonec dokázal vykoupit. Jakmile Huck našla nebezpečný plyn, rozhodla se ho sama zničit, i když během toho přišla o život. Huck se tedy nakonec dokázala vykoupit, protože zničením plynu zachránila nejenom Portland, ale i další komunity, které chtěla armáda Občanské republiky zneškodnit.

Elizabeth Kublek

Z původně vlivné ženy se stal vězeň. Podplukovnice Kublek se sice vrátila do Filadelfie, ale zde byla zatčena za zločiny, které provedla ve výzkumné stanici. Nedokázala se totiž vypořádat s rostoucí hrozbou, a tak raději utekla pryč a pověřila Anne jejím vyřešením. Sama Anne ji následně zavřela do vězení, ve kterém bude mít Kublek spoustu času na přemýšlení. Lze očekávat, že si díky smrti své dcery nakonec uvědomí, že Občanská republika je špatná.

Lyla Belshaw

Vrchní vědkyně výzkumné stanice zemřela ještě před samotným posledním dílem. Usmrtila ji Anne za to, že ve svém výzkumu nebyla dostatečně úspěšná a že nyní měla někoho lepšího, kdo by výzkum mohl vést místo ní – Lea Bennetta.

Percy

Percy měl možnost pomstít svého strýce, ale nakonec to neudělal. Místo toho se plně zaměřil na pomoc ústřední skupině, ale za svou snahu nebyl odměněn – zemřel totiž během střetu s Anne, kdy ho zabil jeden voják Občanské republiky.

Anne

Praporčice Jadis Stokes zamíchala kartami druhé série. Nevyřešila sice problém ve výzkumné stanici a přišla o plyn, ale její snaha byla oceněna, protože zachránila generálmajorova syna. Nakonec se vrátila do Filadelfie, kde zatkla podplukovnici Kublek a přijala Silase do výcviku. Lze očekávat, že se v armádě Občanské republiky brzy dočká vyššího postavení.

Jak jste spokojeni se završením příběhu u jednotlivých postav?

Foto: AMC

Diskuze /5

med2019

Za vlastní blbost a neschopnost se Anne dostane povýšení místo kriminálu. Aha…

#4 igwar
16.12.2021 | 21:02:31
Leon

Nevím no, mně příjdou všechny ty dějové linky neukončené a otevřené. Je to asi jako číst knihu a někde uprostřed dočíst kapitolu a nevědět, co bude dál.

#5 ori
17.12.2021 | 5:28:13
Sapphire1977

tvorcovia majú nejakú úchylku na sekanie rúk asi :D

17.12.2021 | 8:45:54
igwar

#1 med2019: Bolo mi jasné, že Jadis ešte budú chcieť použiť vo filmoch o Rickovi, ale tiež som čakal že aspoň nejaké „klepnutie po prstoch“ za problémy, ktoré spôsobila zažije. Skôr to malo byť tak, že ju zatkne Kubleková a nie naopak.

17.12.2021 | 13:30:55
ori

#2 Leon: Tak ale otvorený koniec bude mať úplne každá postava každého seriálu až pokiaľ nezomrie na starobu :D Žiadny seriál sa nedá ukončiť bez otvoreného konca, vždy si človek bude hovoriť čo sa s tými postavami dialo potom.

webmaster
17.12.2021 | 15:43:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama