The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Které postavy kralují statistikám seriálu World Beyond?

Které postavy kralují statistikám seriálu World Beyond?

Seriál The Walking Dead: World Beyond se už nedočká pokračování, a tak vám o něm můžeme shrnout několik statistik. Ty se zaměří především na vystupování postavy.

4 0
5.3.2022

Seriál The Walking Dead: World Beyond se nevysílal nijak dlouho. Měl jen dvě série a celkově se dočkal dvaceti epizod. Kvůli tomu nám tvůrci nedokázali představit velké množství postav, jako tomu je například u sesterských seriálů The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Celkově jsme do naší databáze zařadili 29 postav. Ty se dělí na hlavní a vedlejší a my se nyní podíváme na pár statistik, které se jich týkají. Pochopitelně tu budeme zmiňovat jen ty, které jsme zařadili do naší databáze.

Jak již bylo zmíněno výše, seriál měl dvacet epizod. V těchto všech se nakonec objevily jen sestry Hope a Iris. Zbylé hlavní postavy se objevily v o trochu menším počtu, přičemž zajímavostí je to, že zatímco v první řadě se Elton objevil ve všech deseti dílech, ve druhé řadě se podílel jen na sedmi. Na deset nejčastěji se objevujících postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. Iris Bennett 20
2. Hope Bennett 20
3. Felix Carlucci 19
4. Huck 18
5. Elton Ortiz 17
6. Silas Plaskett 16
7. Leopold Bennett 13
8. Percy 12
9. Elizabeth Kublek 11
10. Will Campbell 9

(Na sestry Bennettovy prostě nikdo neměl, co se týče epizodních statistik. Foto: AMC)

O přítomnosti vedlejších postav se nemá smysl moc rozepisovat, protože nám jich seriál moc nepředstavil. Z nich však na sebe nejvíce dokázal upozornit Dennis Graham, který se objevil v osmi dílech, což je v tomto seriálu nejvyšší číslo pro vedlejší postavu. Celkově nám seriál nabídl 12 hlavních postav a 17 vedlejších.

Co se týče herců, nejvíce se v seriálu objevilo amerických rodáků, a to konkrétně třiadvacet. Zbytek byl dále zastoupen dvěma rodáky z Velké Británie (Julia Ormond a Pollyanna McIntosh) a po jednom rodáky z Afghánistánu (Annet Mahendru), Austrálie (Hal Cumpston), Japonska (Joe Holt) a Rakouska (Maximilian Osinski).

Překvapily vás některé statistiky? Napadá vás ještě nějaká další statistika ohledně postav, kterou jsme do článku nezahrnuli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama