The Walking Dead: World Beyond Objevila se dcera podplukovnice Kublek ve Fear the Walking Dead?

Objevila se dcera podplukovnice Kublek ve Fear the Walking Dead?

Objevila se dcera podplukovnice Kublek ve Fear the Walking Dead?

Hned v prvním díle nám seriál naservíroval několik otázek, na které chceme znát odpovědi. Spousta z nich se týká jedné z vůdkyní Občanské republiky.

5 1
7.10.2020

Občanská republika jednoznačně představuje to nejzajímavější, co nám může novinka World Beyond nabídnout. Hned v prvním díle jsme se dočkali podplukovnice Elizabeth Kublek, která patří mezi přední členy Občanské republiky. Logicky se tedy kolem její postavy objevuje spousta otazníků. Jeden z nich se například týká její dcery, kterou nemůže vídat tak často, jak by chtěla. Neviděli jsme ji už náhodou?

Tato teorie mohla napadnout spoustu diváků už během sledování první epizody Brave, tedy za předpokladu, že sledují všechny seriály ze světa The Walking Dead. Teorie tvrdí, že se Elizabethina dcera objevila už v páté sérii Fear the Walking Dead, konkrétně v díle The End of Everything, protože nám tu byla představena jistá Isabelle, která je vojandou Občanské republiky. Mohlo by jít o ni?


(Mohla by Isabelle být Elizabethinou dcerou? Foto: AMC)

V tomto případě netřeba řešit chronologii, Al a Isabelle se setkaly spoustu let před událostmi seriálu World Beyond, a proto tato teorie pracuje s tím, že je Isabelle stále naživu. Zároveň by sedělo i to, že se Elizabeth nemůže moc setkávat se svou dcerou, protože ta kvůli povinnostem neustále cestuje a je členkou armády. I tato fakta by seděla na Isabelle.

Jen čas ukáže, zda je tato teorie pravdivá. Co na ni říkáte vy? Myslíte si, že jsme dceru podplukovnice Kublek již viděli?

Diskuze /10

ori

Oni radi robia v tých seriáloch prepojenia, tak som si presne toto myslel.

redaktor
7.10.2020 | 17:21:20
tominotomino

Nemyslím si. Elizabeth říkala, že je o trochu starší než Hope a Iris, a Isabelle už v době FTWD má kolem třiceti. A když je World Beyond ještě o několik let dál, tak by Isabelle v té době mohlo už být i nad 35 let, čímž bych jako její rodič neříkal, že je o pár let starší než Bennetovic sestry.

#3 ori #4 pidalin
webmaster
7.10.2020 | 17:22:29
ori

#2 tominotomino: To je dobrý postreh.

redaktor
7.10.2020 | 19:31:17
pidalin

#2 tominotomino: A ty víš kolik je Hope? Protože herečce je 24, to neni žádný děcko, věky herců nemusej nutně sedět s věkama postav (viz The 100), takže Isabelle může bejt klidně mladší než její herečka.

#5 tominotomino
8.10.2020 | 1:21:37
tominotomino

#4 pidalin: Tak ono se stačí podívat i na nějaké jiné stránky, kde se věk uvádí (jasně, nemůže být stoprocentní, ale proto ho vždy píšou přibližně). U Hope se uvádí věk cca kolem 16–17 let, kdežto u Isabelle 30–35 let.

#6 pidalin
webmaster
9.10.2020 | 12:45:05
pidalin

#5 tominotomino: Tak jestli 24 letá herečka hraje 17 letou holku, tak to je stejná debilita jako když začínalo The 100, ze začátku se to ještě dalo zamaskovat, ale po pár sériích už to bylo fakt vidět, pak jsem byl rád za ty všechny časový skoky, takže bych časovej skok čekal i tady pokud to přežije víc než 3 série.

#7 RedRose #8 Sapphire1977
9.10.2020 | 17:16:21
RedRose

#6 pidalin: tvůrci na ty věky kašlou, v The 100 to sice bylo vidět, ale zase tak moc mi to nevadilo… Ale třeba v OitNB hrajou matku s dcerou herečky (Rodriguez a Polanco), které jsou věkem pouze 2 roky od sebe, to bylo úplně na hlavu…

Taková ta teorie kolem Isabelle a Elizabeth, kterou není jak zjistit… Proč by to mělo být spoustu let před WDWB, jak se píše v článku?! I když je starší, než holky, může k setkání s Al teprve dojít, stejně pokud by byla mladá jako ty holky, tak by k tomu setkání mohlo teprve dojít ještě později… To by ale znamenalo, že jsme časově dost pozadu proti (F)TWD. Pokud ne a byli bychom v čase kolem (F)TWD, nebo dokonce napřed, tak k tomu setkání už mohlo dojít (je tu jistý věkový rozpor) ale matka ani my o něm jako, že nevíme… Mnohem víc mě zajímá v jakém čase se pohybujeme ve vztahu k (F)TWD… Jestli je to její dcera, nebo ne, je mi tak nějak jedno…

#9 tominotomino #10 ori
12.10.2020 | 11:40:10
Sapphire1977

#6 pidalin: no tak to asi ťažko keď budú len dve série :D

12.10.2020 | 15:11:15
tominotomino

#7 RedRose: Pokud se nemýlím, tak TWD (který se v deváté sérii posunul o těch 6 let dopředu) a World Beyond se odehrávají přibližně ve stejné době. Když se Morgan přesunul z TWD do FTWD, tak byly ty dva seriály ve stejné době, ale jak říkám, ve TWD došlo k tomu časovému posunu, takže FTWD by mělo být o těch 6 let pozadu.

#10 ori
webmaster
12.10.2020 | 15:26:48
ori

#7 RedRose:
#9 tominotomino: TWD a WB sa odohrávajú 10 rokov po apokalypse (6 rokov bol skok po zmiznutí Ricka ale odvtedy už prešiel rok do konca 10. série), 5. séria končí tak ako keď zmizol Rick, a odvtedy prešiel len mesiac až dva, takže Fear je tých 7 rokov pozadu.

redaktor
12.10.2020 | 16:41:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E04: The Wrong End of a Telescope

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás