The Walking Dead: World Beyond Ve druhé řadě budeme pravidelně vídat herce Maxe Osinského

Ve druhé řadě budeme pravidelně vídat herce Maxe Osinského

Ve druhé řadě budeme pravidelně vídat herce Maxe Osinského

Vzhledem k tomu, že se druhá řada seriálu natáčí již delší dobu, bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme castingových novinek. Ta první přišla teprve nedávno.

6 1
10.4.2021

Druhá řada seriálu The Walking Dead: World Beyond se začala natáčet zhruba v půlce letošního února, a tak by štáb už mohl mít natočené minimálně první dvě epizody. Aktuálně se však nové díly stále natáčí a my jsme se nedávno dozvěděli novinku týkající se obsazení. Ve druhé řadě se dočkáme herce Maxe Osinského.

Max Osinski je americký herec, který se narodil v Rakousku. V poslední době se věnuje především seriálové tvorbě, přičemž znát ho můžete hlavně díky roli agenta Davise, kterého hrál dlouhých sedm let v komiksovém seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Jeho role tu sice nebyla nijak velká, ale dokázala na sebe patřičně upozornit.


Ve World Beyondu si zahraje jistého Dennise, kdysi oddaného a disciplinovaného vojáka, který se nyní snaží dát svůj život dohromady. Více o jeho postavě nevíme, a tak netušíme, zda bude například členem Občanské republiky, jedním z jejích vyvrhelů nebo jen přeživším, na kterého hrdinové narazí po cestě.

Herce bychom měli ve druhé řadě vídat pravidelně, takže ho rozhodně neuvidíme jen v pár dílech. Na další novinky si prozatím musíme počkat.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /1

teela

max kdo?

21.4.2021 | 20:20:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás