The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Asha

Asha

Indiřina dcera a Eltonova kamarádka.

Sezóny 1
2021 - 2021

Po vypuknutí apokalypsy začala Asha přežívat společně se svou matkou Indirou a bratrem Devem v komunitě pojmenované Hranice. Ta se nachází kousek od výzkumné stanice Občanské republiky, a tak Indira jakožto vůdkyně začala udržovat dobré vztahy se svými sousedy.

Asha je poměrně schopné děvče, vyzná se v zabíjení chodců a ovládá boj s různými zbraněmi. Se svým bratrem pravidelně praktikují květinový rituál, a to vždy po usmrcení chodců, protože věří, že i oni mají v sobě kus dobra. Jednoho dne narazí venku na Eltona a Percyho, které doveze na Hranici.

Elton se v nové komunitě usadí a pravidelně se vídá s Ashou, která mu dokonce prozradí jedno rodinné tajemství. Elton se s ní poměrně sblíží, nicméně následný vývoj událostí zapříčiní to, že na sebe nebudou mít moc času, protože se pustí do boje s Občanskou republikou.

Asha je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Celkom milá baba.

webmaster
1.5.2022 | 20:28:36

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama