The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Dennis Graham

Dennis Graham

Dobrácký voják, který si chce dát svůj život opět dohromady.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dennis Graham se brzy po vypuknutí apokalypsy přidal k armádě Občanské republiky, a to společně se svou manželkou Jennifer Mallick. V té době šlo o příkladného vojáka, jehož kariéra byla na vzestupu. V armádě Občanské republiky byl poměrně oblíbený, nicméně přišla chvíle, kdy se mu vše sesypalo.

Když byl na jedné akci se svým týmem, učinil jedno těžké rozhodnutí, které se mu však nevyplatilo. V té době navíc pil, takže by se dostal do pěkného maléru, a tak ho Jennifer kryla, aby byli potrestáni oba, ne jen on. Dennis byl následně degradován a začal se starat o odlehlou stanici, ve které místní lidé zabíjí všechny chodce, které k sobě dokážou nalákat.

V tu chvíli narazí na mladíka jménem Silas Plaskett. Ten se přidá k jeho likvidačnímu týmu, nicméně Dennis brzy zjistí, že Silasovi o něco jde. Časem si oba porozumí a dokonce začnou spolupracovat, nicméně Dennis neví, že ona žena, o které Silas mluvil jako o vražedkyni, je ve skutečnosti jeho žena.

Dennis Graham je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádna a sympatická postava, škoda ho.

webmaster
19.2.2022 | 21:53:04
blixa

Sympaťák, škoda ho…

19.2.2022 | 8:32:06
Xavik

Byl dobrej, škoda ho.

admin
18.2.2022 | 13:15:45

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama