The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Frank Newton

Frank Newton

Poručík Občanské republiky, který má spadeno na Felixe.

Sezóny 2
2020 - 2021

Frank Newton je jedním z mnoha poručíků armády Občanské republiky. O jeho osobním životě nevíme zhola nic, nicméně brzy po vypuknutí apokalypsy se přidal k Občanské republice. Časem se v armádě dostal do pozice, kdy v mnoha případech podléhal podplukovnici Elizabeth Kublek.

Společně se například postarali o to, aby padla komunita přeživších v Omaze. Dále spolu monitorovali Huck, která byla jako špión v Univerzitní kolonii. Později Newton působil ve výzkumné stanici, kterou vedla sama podplukovnice.

Když Kublek odjede pryč a povolá na své místo Anne, Newton začne podléhat přímo jí. Pravidelně ji informuje o různých novinkách, přičemž se Anne často obrací na něj, když něco potřebuje vyřídit. Později Newton řeší problém s uprchlými vědci, přičemž právě zde se dostane do křížku s Felixem. Ten mu totiž slíbí, že až se znovu uvidí, zabije ho.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

No to bol zmrd.

webmaster
1.5.2022 | 20:28:14

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama