The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Grady

Grady

Šprýmař z místa, kde se Občanská republika zbavuje duťáků.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jak se Občanská republika rozvíjela, zavedla i místa, do kterých místní pracovníci lákají duťáky, které jsou následně zabíjeni. Jedno z těchto míst se nachází i kousek od výzkumné stanice, které vede Dennis Graham. Ten tu má několik pracovníků, mezi které patří i Grady.

Grady je středoškolák, který se snaží v armádě Občanské republiky dostat co nejdál. Věří tomu, že když bude poctivě pracovat pro republiku, jednoho dne se dočká vytouženého povýšení a stane se součástí armády. Důkazem budiž jeho kamarád Webb, který se dočkal tohoto povýšení.


Grady je vtipálek, který na sebe upozorňuje především díky svým velkým brýlím. Na pracovišti často říká různé hlášky, které jsou však nemístné a nevhodné. I přesto ho mají jeho spolupracovníci rádi, protože jsou si vědomi toho, jak tvrdě tu pracuje. „Grady“ je jeho příjmení, a tak neznáme jeho křestní jméno.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nezaujímavá postava.

webmaster
19.2.2022 | 21:53:49

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama