The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Percy

Percy

Mladý podvodník, který má blízko k Iris.

Sezóny 2
2020 - 2021

Percyho vychoval jeho strýc Tony, který se ho ujal poté, co ho opustila jeho matka. Tony byl do té doby poměrně nešťastný muž, přičemž z toho všeho ho nakonec dostal právě Percy, protože konečně dostal smysl života.

Tony brzy zjistil, že má Percy nadání pro podvádění, lhaní a šprýmování, a tak toho začal využívat v době, kdy vypukla apokalypsa. Neustále přežívali spolu, přičemž v době, kdy jim začaly docházet zásoby, se uchylovali k podvodům, díky kterým si vždy přišli na vše potřebné.

Percy jednoho dne narazí i na skupinku přeživších vedenou Iris. Jakmile se jim představí, tak jim poví svůj smyšlený příběh a řekne jim o náklaďáku, který zrovna hledají. Iris a ostatní se mu záhy rozhodnou pomoci, nicméně Percy je jen vede do pasti, aby je okradl o zásoby. Během toho však zjistí, že má k Iris velmi blízko.

Percy je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Bola to celkom dobrá postava, najprv som mu neveril ale ukázalo sa že je v pohode. Ale jeho smrť ma nejako nezasiahla.

webmaster
24.11.2021 | 19:09:27
pidalin

Tenhle týpek je hodně sympatickej, snad ho ve 2. sérii hned nekuchnou když už přežil postřelení. Tenhle seriál fakt nutně potřebuje aspoň pár zajímavejch postav.

24.6.2021 | 0:28:02
Kothy

Zajimava postava.

19.1.2021 | 16:11:06

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama