The Walking Dead: World Beyond Silas Plaskett

Silas Plaskett

Silas Plaskett

Stydlivý samotář, kterého se některé děti bojí. Tento fakt ho velmi štve.

Sezóny 1
2020 - 2020

Silas se v Univerzitní kolonii objevil poměrně nedávno, protože sem přišel z komunity v Omaze. Údajně však v Omaze provedl něco strašlivého, kvůli čemuž ho mohli zavřít do vězení, ale nakonec se tak nestalo. Nyní je studentem na místní škole, kde se ho však ostatní školáci bojí.

Prozatím se na sebe snaží nijak neupozorňovat. Vykonává práce, které mu jsou přiděleny, a často poslouchá hudbu, protože u sebe neustále nosí svá sluchátka. Jedním z jeho prvních kamarádů se stane Elton, se kterým jednou upekl bábovku, kterou záhy nabídl Iris.


Ve chvíli, kdy zjistí, že se Iris a Hope hodlají vydat do New Yorku, se ihned nabídne, že půjde s nimi. Rozhodl se tak kvůli tomu, že se mu na univerzitě nelíbí, protože ho všichni mají za někoho, kým není.

Silas Plaskett je…

  • synem Garyho Plasketta (†)
  • synovcem Marca Vociho

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nevýrazný a nezaujímavý, ale teraz som zvedavý čo s ním bude v ďalšej sérii, ak ho teda ešte uvidíme.

redaktor
27.11.2020 | 20:50:44
Lord Momin

vypadá jak Snape

23.11.2020 | 3:51:26
Komanc

Zatim je to pro me jen „Obtloustlej“ Severus Snape… Akorat cekam, kdy zacne michat lektvary :D

9.11.2020 | 23:25:31
pidalin

To bude takovej Hodor tohohle seriálu, uvidíme, zatim nemá smysl ty postavy moc hodnotit. EDIT: No, už asi můžeme hodnotit, týpek co má ňáký traumata a psychický problémy, místo toho aby udělal co je nutný udělat (na co sakra tahá ten 5 kilovej klíč? na ozdobu?) tak se skoro rozbrečí protože ho fotřík neměl rád nebo co…tohle mě v těch moderních seriálech tak ničí jak jsou všichni psychicky labilní. Do prdele, rodiče se hádali, házeli po sobě nábytkem, byl jsem v klokánku, pak u pěsotunů, pak zase u mámy, nikdo mi nikdy s ničim pořádně nepomohl, ve škole mě šikanovali a i přesto můžu uplně normálně fungovat, nesednu si na zem a nerozbrečim se když musim něco řešit. Ty postavy moderních seriálech mi připadaj spíš zhulený než že by měly trauma z dětství.

2.11.2020 | 19:35:24
tom99

Klasický týpek, který zde zastupuje šikanovanou komunitu obyvatel. Kdo by si do něj nekopl…

webmaster, grafik
10.10.2020 | 23:19:58

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás