The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Silas Plaskett

Silas Plaskett

Stydlivý samotář, kterého se některé děti bojí. Tento fakt ho velmi štve.

Sezóny 2
2020 - 2021

Silas se v Univerzitní kolonii objevil poměrně nedávno, protože sem přišel z komunity v Omaze. Údajně však v Omaze provedl něco strašlivého, kvůli čemuž ho mohli zavřít do vězení, ale nakonec se tak nestalo. Nyní je studentem na místní škole, kde se ho však ostatní školáci bojí.

Prozatím se na sebe snaží nijak neupozorňovat. Vykonává práce, které mu jsou přiděleny, a často poslouchá hudbu, protože u sebe neustále nosí svá sluchátka. Jedním z jeho prvních kamarádů se stane Elton, se kterým jednou upekl bábovku, kterou záhy nabídl Iris.


Ve chvíli, kdy zjistí, že se Iris a Hope hodlají vydat do New Yorku, se ihned nabídne, že půjde s nimi. Rozhodl se tak kvůli tomu, že se mu na univerzitě nelíbí, protože ho všichni mají za někoho, kým není.

Silas Plaskett je…

  • synem Garyho Plasketta (†)
  • synovcem Marca Vociho

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nevýrazný a nezaujímavý, ale snáď ho uvidíme vo filmoch ako pomáha Rickovi.

webmaster
2.1.2022 | 12:40:10
Niho

Další co má někde schovanou tajnou zásobárnu žrádla. :D

30.11.2021 | 3:56:47
Lord Momin

vypadá jak Snape

23.11.2020 | 3:51:26
Komanc

Zatim je to pro me jen „Obtloustlej“ Severus Snape… Akorat cekam, kdy zacne michat lektvary :D

9.11.2020 | 23:25:31
pidalin

To bude takovej Hodor tohohle seriálu, uvidíme, zatim nemá smysl ty postavy moc hodnotit. EDIT: No, už asi můžeme hodnotit, týpek co má ňáký traumata a psychický problémy, místo toho aby udělal co je nutný udělat (na co sakra tahá ten 5 kilovej klíč? na ozdobu?) tak se skoro rozbrečí protože ho fotřík neměl rád nebo co…tohle mě v těch moderních seriálech tak ničí jak jsou všichni psychicky labilní. Do prdele, rodiče se hádali, házeli po sobě nábytkem, byl jsem v klokánku, pak u pěsotunů, pak zase u mámy, nikdo mi nikdy s ničim pořádně nepomohl, ve škole mě šikanovali a i přesto můžu uplně normálně fungovat, nesednu si na zem a nerozbrečim se když musim něco řešit. Ty postavy moderních seriálech mi připadaj spíš zhulený než že by měly trauma z dětství.

2.11.2020 | 19:35:24
tom99

Klasický týpek, který zde zastupuje šikanovanou komunitu obyvatel. Kdo by si do něj nekopl…

webmaster, grafik
10.10.2020 | 23:19:58

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama