The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Tiga

Tiga

Pracovnice Občanské republiky s obarvenými vlasy.

Sezóny 1
2021 - 2021

Občanská republika zavedla několik míst, do kterých místní pracovníci lákají duťáky. Ti jsou tu následně zabíjeni, aby byla tato hrozba co nejdříve vyhlazena. Jedno takové místo vzniklo kousek od výzkumné stanice, kde mimo jiné pracuje i Tiga.

Tiga na sebe moc neupozorňuje, hledí si svého a soustředí se na práci. Často se baví s Gradym, který má neustále nějaké vtipné připomínky, ale Tiga se jim nesměje, a tak ho často za to poníží. Podobně jako její kolegové, i ona se chce dostat do armády Občanské republiky. A právě zabíjení duťáků by jí k tomu mohlo dopomoci.


Tiga na sebe upozorňuje především svým vzhledem, protože má obarvené vlasy. Respektuje svého vedoucího, kterým je Dennis Graham, protože si je moc dobře vědoma toho, že právě díky jeho doporučení by se mohla dostat do armády.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nič moc.

webmaster
19.2.2022 | 21:54:09

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama