The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Teď už není cesty zpět

Teď už není cesty zpět

Skupina utíká z výzkumné stanice Občanské republiky, ale Jadis a Huck jsou jim v patách. Jak proběhne záchranná mise?

10 0
16.11.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

ori

Teraz je to také napísané že mi je až ľúto že to už bude končiť :D

#2 Leon
webmaster
16.11.2021 | 18:43:04
Leon

#1 ori: Taky bych rád uvítal, abysme se s těmito postavami ještě někdy setkali. Potom, co seriál předvádí ve 2. sérii, by si třetí sérii jistě zasloužil. Víš, co by mně nejvíc mrzelo, kdyby seriál skončil bez nějakého cliffhangeru, nějaké zajímavé tečky odkazující na ostatní seriály, či přímo filmy s Rickem. Trochu se obávám, že to prostě skončí a … nic, na konci 10. dílu nebude vůbec nic, co by existenci seriálu nějak zvěčnilo a ospravedlnilo. Přitom by měli mít něco za lubem, když už natáčeli tak dlouho a nákladně. Ať alespoň ty postavy převedou do TWD nebo Fearu…

#3 igwar #4 ori
17.11.2021 | 6:23:10
igwar

#2 Leon: Cliffhanger áno, ale len taký, čo má nejaký zmysel – napr. na filmy z Rickom, odkazy na iné TWD seriály alebo kľudne len niečo na ďalšie zamyslenie. Rozhodne však nie nejaký hlúpy cliffhanger na neexistujúce pokračovanie alebo alebo niečo podobné. Taktiež si myslím, že 2 séria rozhodne nie je takáto, keby ešte boli plánované nejaké ďalšie. Je to len preto, že potrebujú za pár epizód dokončiť ten príbeh. Mimochodom, prvou sériou nám ukázali ako to vedia „zručne“ naťahovať.

#4 ori #5 ori
17.11.2021 | 8:21:23
ori

#3 igwar: Tak ono už od úplného začiatku bolo v pláne že budú 2 série, tak neviem prečo by mala byť prvá séria napínavá keď najprv musíme tie postavy poznať a zvyknúť si na nich kým s nimi budú môcť začať nejako pracovať.
#2 Leon: V to dúfam aj ja.

webmaster
17.11.2021 | 8:52:57
ori

#3 igwar: Ešte keby mala byť aj 3. séria, tak nie je dôvod aby bola druhá takáto akčná, čo by potom bolo v 3? Nemohli by tam dať nič slabšie lebo ľudia chcú stále viac takže by po tomto chceli ešte niečo väčšie a tak ďalej. Takže nie je žiadnym prekvapením že je to teraz také akčné tak to mali naplánované od začiatku.

webmaster
17.11.2021 | 9:40:13
Leon

Bude zajímavé sledovat, jak to dopadne, protože použitelní pro případný film s Rickem nebo do zbylých seriálů bude jen zlomek postav, třeba Jadis, Huck, Felix, Hope a Dr. Bennett. Zbytek je absolutně nepoužitý. Si jen vezměte, jak naprosto upozaděný je třeba Elton. Ten kdyby ve 2. sérii nebyl, tak se nic nestane.

17.11.2021 | 11:39:46
RickThomas

ked že už dlho nebola žiadna správa o filmoch a podozrivo je o nich ticho si myslím či nás nechcú prekvapiť na konci serialu, možno samotného Ricka alebo bude spomenuté jeho meno ako dalšia spojka ktorá by im mohla pomôcť. Ak chce občianska republika ovladnuť svet tak v ohrození je aj alexandria aj spoločentvo. Tak sa nechajme prekvapiť, chcem veriť že nás tvorcovia schvalne držia v neistote :)

17.11.2021 | 18:17:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama