The West Wing (Západní křídlo)
88/100 - 5×

The West Wing(Západní křídlo)

Jen další den v pracovně. Jenže v Oválné pracovně. Tým kolem prezidenta Spojených států amerických musí denně řešit bezpočet politických i osobních problémů, krize světové politiky i vzájemnou soutěživost v boji o moc. A přesně o takovém týmu je seriál Západní křídlo.

USA | 1999 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Politický

S07E17: Election Day (2)

S07E17: Election Day (2)

Když se hlasování blíží a výsledky jsou vysoké, emoce narůstají, když týmy kampaní na poslední chvíli volají, aby zajistily nerozhodnuté hlasy.

cz sk
9.4.2006
42 minut

Srdcervoucí zpráva o Leově smrti posílá šokové vlny skrze tábor Santos a Bartletovu administrativu. Mezitím Vinick nesouhlasí se svým týmem kampaně v řadě otázek, včetně jejich reakce na Leovu smrt. Dlouhá volební kampaň s břitvou je konečně u konce a je deklarován nový prezident Spojených států amerických. Je to smutný den pro všechny, protože se Bartlet a jeho současný personál i někteří přátelé z minulosti sešli na Leově pohřbu. A nyní si zvolený prezident Matthew Santos musí vybrat nového viceprezidenta. CJ a Danny si užijí dojemný okamžik a Charlie nabízí Donnovi kariérové poradenství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama