The Wheel of Time (Kolo času)
0/100 - 0×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantastický epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2020 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy
hrají
Michael McElhatton (Tam al'Thor)


Kdo další patří k hercům u stolu?

Kdo další patří k hercům u stolu?

Na další oficiální informace ze zákulisí seriálu si musíme počkat ještě minimálně necelé dva týdny. V následujícím článku se proto pokusíme alespoň shrnout různé spekulace a postřehy týkající se oficiálně zatím nepotvrzených her­ců.

1 0
26.10.2019

V minulém článku jsme vám přinesli záznam ze společného čtení scénáře dvoudílného pilotního dílu. Na něm vidíme všechny již oznámené herce, ale i kupu dalších lidí, které se fanoušci úporně snaží identifikovat. V jejich snaze jim napomáhají i castingové agentury, které se někdy prořeknou, a tak oznámení některých herců je již pouhou formalitou.

Zdá se, že tvůrci seriálu chtějí v pilotním dílu ukázat několik dvouříčských charakterů, které se sice v první knize ve skutečnosti objevily jen na chvíli nebo se neobjevily vůbec, ale mají větší roli v událostech, během kterých se jeden z hrdinů ústřední trojice vrací domů.


Britský herec Christopher Sciueref by se údajně měl zhostit role Matrimova otce Abella Cauthona. Tento bývalý boxer se objevil například ve filmech 300: Vzestup říše (2014), Exodus: Bohové a králové (2014) a Skyfall (2012) nebo v seriálu The Last Kingdom.

Role Matovy matky by mohla připadnout herečce a skladatelce Juliet Howlandové, jež má za sebou menší role ve filmech The Death and Life of John F. Donovan (2018), Scott and Sid (2018) a The Painted Veil (2006) nebo v seriálu Skins.

Fantazii fanoušků ovšem dráždí především začínající herečka Helena Westermanová, o jejíž postavě se proslýchá, že se jmenuje Laila Aybara. A proč? Protože tato postava v knihách neexistuje. Mohlo by jít samozřejmě o Perrinovu sestru, ale kvůli odlišnostem ve vzhledu by to nebylo to pravé. Proto se objevují teorie o tom, že seriálový Perrin bude o trochu starší než knižní, dost na to, aby byl již na začátku seriálového děje ženatý. Laila by pak mohla být jeho ženou, otázkou zůstává, jaký význam by v ději měla.

Předchozí jména unikla na internet přímo z agentur, byla ovšem záhy smazána. Dále se můžete ještě podívat, jaké herce se podařilo identifikovat na základě rozboru zveřejněného videa.

Máte nějakou teorii ke změnám v seriálu? Napište nám do komentářů.

Zdroj: The Wertzone

Diskuze /1

Elendir

Změna Perinova věku by seriál dosti podkopala. Rand, Perin a Mat jsou si velmi blízký věkem jako tři provázaní Tavern. Navíc Morain je odvedla na základě věku (znala den narození). Staršího Perina by tedy nechala ve Dvouříčí, stejně jako Padan s Půlčlověkem.

26.10.2019 | 16:27:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama