The Wheel of Time (Kolo času)
0/100 - 0×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantastický epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy


Obsazení se rozrůstá o další mužské role a o Aes Sedai z minulosti

Obsazení se rozrůstá o další mužské role a o Aes Sedai z minulosti

Obsazení adaptace Kola času se opět rozšiřuje. Které další herce v seriálu uvidíme?

5 0
20.3.2020

V nedávném článku jsme vás informovali o zastavení natáčení kvůli pandemii koronaviru a zároveň jsme představili tři nové herečky zapojené do projektu.

Dnes si proto nejprve představíme dva nové herce. Prvním je finský herec Peter Franzén, jež se po kvantu menších rolí stal známým rolí Haralda v seriálu Vikingové. Do jaké role byl obsazen, zatím nikdo neuvedl. Mezi fanoušky převládá především názor, že se jedná o andorského kapitána královniny gardy, Garetha Bryna. Další solidní možností by byl i kapitán dětí Světla, Geofram Bornhald.


(Jaké role je ujme Peter Franzén? Foto: Amazon)

V seriálu by se měl v neznámé roli objevit, alespoň v první epizodě, irský herec Stuart Graham. Jde o herce, který ztvárnil nesčetně epizodických rolí a menších opakujících se rolí, jmenujme například seriály The Frankenstein Chronicles, The Fall nebo Thirteen, z filmů pak třeba hororový The Hollow (Hvozd, 2015), ve kterém si zahrál i představitel Tama al'Thora Michael McElhatton, a oba tito herci se společně mihli i ve snímku The Foreigner (Nebezpečný cizinec, 2017), ve kterém hlavní role ztvárnili Jackie Chan a Pierce Brosnan.

Na webu IMDb najdeme v profilu seriálu ještě herečku Clare Perkinsovou, jež by se měla objevit v páté epizodě Blood Calls Blood. Herečka, známá především ze seriálů Family Affairs a EastEnders, se navíc sama s účastí na natáčení Kola času pochlubila na svém Twitteru. Uvádí se, že hraje Aes Sedai jménem Kerene Nagashi. Tato Aes Sedai je však v době, kdy se příběh odehrává, již mrtvá. Pravděpodobně nás tedy čekají nějaké flashbacky z prequelové knihy Nové jaro.

Co říkáte na tyto herecké posily?

Diskuze /1

mirako

Super!

13.7.2021 | 23:12:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama