The Wheel of Time (Kolo času)
71/100 - 78×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantastický epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy
hrají
Michael McElhatton (Tam al'Thor), Rosamunde Pike (Moirain Damodredovna), Barney Harris (Matrim Cauthon), Josha Stradowski (Rand al'Thor), Marcus Rutherford (Perrin Aybara), Madeleine Madden (Egwain al'Vera), Daniel Henney (al'Lan Mandragoran), Álvaro Morte (Logain Ablar), Zoë Robins (Nyneiva al'Meara)

Nyneiva al'Meara

Nyneiva al'Meara

Vědma v Emondově Roli.

Sezóny 1
2021 -

Nyneiva je jednou z nejmladších vědem ve Dvouříčí. Má velmi popudlivou povahu a koluje o ní, že někdy dokáže vyléčit i neléčitelné.

Sezóna první

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ynwalf

Jedna z nejotravnějších postav co jsem v seriálu kdy viděl, vyrovná se i Iris ve Flashovi. Seriál skvělý ale bez téhle postavy by byl ještě lepší

4.1.2022 | 20:45:05
Excalibur

V první knížce mne Nyneiva fakt hodně bavila, časem toho bylo ale příliš. Asi nejmenší z hrdinů, chronická štěkna, která ty o půl metru větší chlapy neustále tepala což generovao spoustu srandy. Autoři vybrali do její role takového Ramba. Jedna z nejhorších postav.

21.12.2021 | 17:43:27
xflori01

Zatím nic moc, ale myslím, že se bude její postava zlepšovat. Kdyžtak v budoucnu hodnocení změním.

webmaster
5.12.2021 | 22:21:44

Překlad

Epizoda S01E08: The Eye of the World

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama