The Whispers
94/100 - 52×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),

České titulky k epizodě Collision

České titulky k epizodě Collision

České titulky ke třetí epizodě seriálu The Whispers s názvem Collision jsou již dostupné ke stažení. Titulky pro vás připravili @Hendorn a @Enriel. Jednotlivé příběhové linie se nám pomalu začínají spojovat do komplexního celku. Máme se tedy opravdu na co těšit. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se s námi o své názory a teorie na našem diskuzním fóru.

11 0
19.6.2015

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !