The Whispers
94/100 - 53×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Přijde seriál o hlavní role?

Přijde seriál o hlavní role?

Přiznejme si to. Ač je seriál dle mého velice povedený, jeho sledovanost stále klesá a tím pádem má i nejasnou budoucnost. Nyní se ještě spekuluje o tom, že by navíc mohl přijít i o herce.


2 7
5.7.2015

Stanice ABC momentálně pečlivě analyzuje sledovanost. Ta má bohužel od celkem úspěšného pilotu klesající tendenci. Zatímco první díl sledovalo 5,66 milionů diváků, díl poslední má na kontě pouhých 3,36 milonů, přičemž s ratingem se již seriál dostal pod kritickou hranici 1.0. Očekává se, že v příštích pár týdnech ABC dojde k závěru, zda seriál obnovit i pro další řadu, či nikoliv.

Na druhou stranu ovšem stanice prozatím neobnovila smlouvy s herci a navíc to vypadá, že by seriál mohl přijít o dvě z hlavních postav. Lily Rabe (Claire Benniganová), Milo Ventimiglia (Sean Bennigan) a další nebyli od začátku spokojeni s tím, že se natáčení přesunulo z drahého Los Angeles do Vancouveru. Rabe se nyní chce prosadit na poli celovečerních filmů, zatímco se spekuluje, že Ventimiglia má ztvárnit hlavní postavu v připravovaném seriálu Shooter. Nicméně tvůrci by prý druhou řadu rádi natočili a koketují tak s myšlenkou, že by se Lily Rabe objevila pouze v pár dílech.


Jak to vidíte vy? Přesvědčil vás seriál natolik, že byste druhou řadu uvítali i za cenu toho, že se v ní manželé Benniganovi již nemusí objevit?

Diskuze /12

diastan

Určitě bych ji sledoval i bez nich. Sean by mě chyběl, ale určitě by to kvalitně nahradili, líbí se mě hlavně námět seriálu.

5.7.2015 | 11:33:46
vacicak

by se nic nestalo, Sean umre protoze ho ten tajemnej kamen uz nebude potrebovat s vcucne ho do sebe a Claire ktera ho bude drzet za ruku to vezme s nim.

5.7.2015 | 11:41:25
Luci K

tenhle serial se nejmenuje „ray donovan“, „mentalista“, „arrow“ nebo „flash“… koncept je nastavený tak, že kdokoliv může být hlavní postava. PS: Claire mě fakt nebaví, ale Milova křivá pusa je prostě charismatická :) .. Za to Messi neboli Barry Sloane by mě třeba hodně mrzel, kdyby odešel.

#6 Enriel
5.7.2015 | 12:05:08
LadyJ

Seriál se mi líbí a každý nový díl zkouknu hned, jak vyjdou titulky, ale pokud nebude další řada, tak překvapená nebudu. Už jsem si víceméne zvykla, že mystery seriály moc netáhnou a většinou jsou rušeny po první řadě. Navíc dost často končí cliffhangerem, čímž si scénáristi pod sebou podle mě dost podřezávají větev, protože spousta lidí ani není ochotna začít seriál sledovat, když je tu tak velké riziko, že se nedočkají pořádného konce. Kdyby v tomto seriálu nehráli Lily a Milo, tak jsem ho ani sledovat nezačala a počkala bych si na reakce fanoušků, abych zjistila, jeslti má cenu to vůbec sledovat, nebo jestli mě zase jen naštvou cliffhangerem. V tuhle chvíli mohu jen doufat, že scénáristi měli dostatek soudnosti a vytvořili nějaký smysluplný konec.

5.7.2015 | 14:58:08
Daydreamer54

Tuhle sérii jistě dokoukám, a to přesto, že jsem si od ní sliboval víc. Pokud nebude dále pokračovat Lily Rabe, rozhodně to uvítám. Je mi docela protivná.

5.7.2015 | 18:11:09
Enriel

#3 Luci K: Samozřejmě souhlasím, že v takovýchto seriál jdou hlavní postavy nahradit. Mě osobně by třeba oba zmínění herci chyběli, ale dokázal bych oželet třeba takového Dereka Webstera (Jessup Rollins) :-)

redaktor
6.7.2015 | 8:33:21
Enriel

Jinak osobně bych byl rád, kdyby tvůrci seriál nějak rozumně zakončili první řadou. Zatím na to stále mají dostatek dílů a nerad bych, aby to dopadlo jako s takovým Resurrection, kde zůstala spousta nezodpovězených otázek.

#8 Brett
redaktor
6.7.2015 | 8:47:00
Brett

#7 Enriel: Naprosto s tebou souhlasím. ;-)

redaktor
6.7.2015 | 13:03:07
shraddha

Seriál se mi docela líbí, ale podle mě je jeho největší potíž celková nevyhraněnost. Chvíli mám pocit, že se utopím v medu, jak je to děsně sladký a rodinný, následně se to přehoupne do mystiky až sci-fi typu Flashforward nebo Extant. Ať z toho udělaj čistý scífko nebo čistě rodinný seriál…ale tenhle hybrid podle mě moc nefunguje. A pokud seriál přijde o dospělé herce, tak to bude jedině dobře. Lily Rabe je s tím permanentním psím pohledem otravná, jak jehovisti za dveřma. A ten hlavní hrdina, co ho hraje ten herec s jakože italskym jménem…tam není nic, žádný charisma, nic, čím by nějak zaujal.

Jinak trochu odbočím…chci se zeptat, vy, co máte o seriálech přehled…netušíte náhodou, jak to vypadá se seriálem Man In the High Castle?

#11 Enriel
7.7.2015 | 13:17:24
jasonpileek

No taky mám od samého začátku pocit, že to bude zase nekonečný seriál, u kterého s každou serií bude zanikat základní princip seriálu a stane se z toho postupně zmetek totálně o ničem.,.. Jo Lily si vybudovala svoje místo v AHS Asylum, ale i tam mi lezla na nervy, i přesto že neni z těch nejhorších. Taky si myslím, že by měli první sezonu zakončit.. Skvělý princip má právě zmiňovaný American Horror story … co serie, to original .. „začátek – konec“. Navíc každý seriál potřebuje s každou epizodou znatelný vývoj… uvidíme no ..

15.7.2015 | 22:14:36
Enriel

#9 shraddha: O tom Man in the High Castle vím jen to, že mu první sérii schválili. Podle IMDB měl druhý díl být 10. 7. Spíš to ale vidím až na další rok.

redaktor
16.7.2015 | 10:43:39
Lefty

Seriál mi dějově přijde zajímavej a jen právě skoro všechny postavy mi jsou mi silně nesympatické…takže jsem klidně pro celkovou výměnu :) …jen Ventimiglia má polovinu sezóny jedinou repliku „I don´t know“ :D

22.7.2015 | 18:47:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama