The Whispers
94/100 - 52×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Shrnutí a postřehy k epizodě A Hollow Man

Shrnutí a postřehy k epizodě A Hollow Man

Sean s Claire našli cestu k člověku, který se dokázal v dětství vypořádat se svým imaginárním přítelem. O koho se vlastně jedná a co nám nového prozradil?


5 0
30.7.2015

Hra pokračuje

Zničení modře zářícího kamene nemělo vůbec žádný vliv na to, že by výbuch imaginární kamarád dětí neustál, právě naopak. Drilla to akorát pořádně naštvalo, protože se nespojil se svojí domovskou planetou. Neviditelný přítel pokračuje v tom, co načal, s cílem vyhrát za každou cenu.

(Na obrázku je Minx, která si vůbec neuvědomuje, že jí hrozí nebezpečí)


Táhnou za jeden provaz

Winters začíná být znepokojený, když zjistí od Wese, že Sean s Claire z místa činu utekli. Malého Henryho Jessup ochrání před zákonem. Rodina Benniganů je opět pohromadě, avšak Wes Lawrence si to za ně odskáče, když ho později suspendují. Provaz je už tak dost napnutý.

(Jessup Rollins a Wes Lawrence pomáhají uprchlým Benniganům)

Kdo je Thomas Harcourt?

Vůbec poprvé zjišťujeme, že Drill navštívil naši planetu již dříve, ale zřejmě se jednalo o jiného imaginárního přítele, jak později zjišťuje Thomas, který se také stal součástí jeho her. Nakonec ho to hodně poznamenalo, neboť zabil svého bratra Eliota.

(Thomas udělal ve svém životě zásadní chybu, když zabil bratra Eliota)

Co je třeba dál zmínit, mnoho provedených atomových testů v letech 1945 – 1982 zapřičinilo to, že lidstvo nevědomky vyslalo signál na vzdálenou a námi neznámou planetu, kde je nejspíše vyčerpána potrava, tudíž si nový druh hledá nové místo na Zemi.

Dospělá Lena podlehne

Vystrašená a lehce ovlivnitelná máma malé holky Minx se už nedokáže zastavit. Když Thomas prozrazuje způsob, jakým odstranil imaginárního přítele, v tom momentě do sklepa s pistolí v ruce vtrhne Lena a začne střílet do zcela nevinného člověka, který má vlastní zkušenost s Drillem.

(Lena otevře sklepní dveře a několikrát vystřelí na Thomase Harcourta)

Dozvíme se už v příští epizodě, jak se má lidstvo vypořádat s Drillem?

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !