The Whispers
94/100 - 52×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Shrnutí a postřehy k epizodě Whatever It Takes

Shrnutí a postřehy k epizodě Whatever It Takes

Mysteriozní seriál The Whispers se nám řítí do druhé poloviny. Pátrání po imaginárním příteli dětí pokračuje.


9 0
20.7.2015

Chybné rozhodnutí

Sám prezident se zúčastní schůze, kterou okoření dva odlišné názory. Wes Lawrence chce nadále studovat modře zářící objekt, Sean by jej okamžitě zničil. Chip Winters a hlava státu stojí za prvním názorem. Navíc kapitán Bennigan má jít do vazby, musí využít těch pár dní na svobodě.

(Drill poutá pozornost. Utajené schůze se zúčastnila i hlava státu)


Neviditelné problémy

Wes možná dominuje v práci, ale vůbec netuší, co se děje u něho doma. Jeho manželka se snaží spojit s Drillem přes svoji dceru Minx. Jestli je to dobrý či špatný nápad, to se určitě brzy dozvíme. Už podle strachu Leny usuzuji, že jí imaginární kamarád dětí jen využije.

(Vystrašená Lena se snaží spojit s Drillem přes svoji dceru Minx)

Telekomunikační zařízení

Prezidentova dcera Cassandra se stane další loutkou Drillových her. Tentokrát půjde imaginárnímu příteli o to, aby se dostal k nalezenému objektu a zavolal domů, což se mu nepovede, protože Sean s Claire spojí síly a zabrání mu v tom. Kámen je kompletně zničen. Doktorka Tullyová se obětovala.

(Doktorka Tullyová se pokouší dostat od Seana informace)

Děsivá vidina budoucnosti

Sean měl před havárii letadla první vidinu, která by otřásla nejednou s každým, nahlédl do budoucnosti, kde všichni z ničeho nic zmizeli. Už Drilla můžeme označit za hrozbu.

(Takhle to bude vypadat za pár let, když Drill a jeho blízcí zvítězí)

Už při pomyšlení, že by tato námi neznámá energie zkontaktovala další své blízké, lidská rasa by byla bez elektřiny, továrny by nefungovaly a bůh ví co ještě. Bylo by to postupné vyhlazení lidstva.

Kdo se zasměje naposled, Drill nebo lidstvo? Podělte se s námi o svůj názor.

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !