The Whispers
94/100 - 53×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Souhrn: Drill byl poprvé zachycen

Souhrn: Drill byl poprvé zachycen

Seriál The Whispers čeká na úplné odhalení imaginárního kamaráda dětí. Další odvysílaná epizoda nám pomohla rozšířit naše teorie.


8 0
13.7.2015

Vystrašená matka

Minx dělá svojí mámě pořádné vrásky na čele. Přiznejme si, že Lena jako matka to moc nezvládá, přesto svého manžela Wese o pomoc nepožádá. Chce to vyřešit sama se svou dcerou, jenže to není asi úplně dobrý nápad. Malá holka už se těžce zbaví své posedlosti k imaginárnímu příteli.

(Lena Lawrence se začíná bát o budoucnost své dcery Minx)


Odhalení imaginárního Drilla

Claire Benniganové se podaří přemluvit Alexe Myerse, aby mohla nastoupit zpět do služby. Zkušená agentka FBI toho hned využije a svolá všechny děti z okolí, které měly tu čest naslouchat imaginárnímu příteli. Akorát malá Minx se posezení nezúčastní.

(Claire a děti mají návštěvu během posezení, imaginární kamarád přichází)

Po kraťoučké zpovědi dětí, dorazí do místnosti i jejich kamarád, který pošle dospělým přes Kelly vzkaz: „Drill říká, že nevyhrajete“. Termokamera zachytí jeho pohyb. Už můžeme usoudit, že jde o nějaký druh energie. Zásadně bych vyloučil, že je to člověk.

Opustil rodinu

Na posezení se maličká Harper snaží hájit svého imaginárního přítele, co to jde, jelikož si myslí, že dorazil s dobrým úmyslem na planetu Zemi. Pak zjišťujeme, že Drill má někde i svou rodinu, ač je třeba hodně vzdálená. Je jich víc? To už ale předbíháme k další zajímavé otázce.

(Objekt proletěl skrz Chi Sagittarii, což je asi 220 světelných let od Země)

Mimozemské plavidlo, nebo schránka?

Neznámý objekt je dovezen na tajnou základnu Ministerstva obrany. Doktorka Tullyová přebírá nad tímto nálezem plnou zodpovědnost a také dostává za úkol zjistit, k čemu objekt slouží.

(Sean Bennigan sahá na kámen, který mu následně vrátí paměť)

Později přichází specialistka na podivuhodné předměty s názorem, že se tu jedná o nějaký přepravní prostředek. Ale na konci vidíme, že Sean sáhne na kámen a vrátí se mu paměť.

Otázek je mnoho, odpovědí již méně. Je posedlá Minx v bezpečí? O jaký druh energie se jedná? Opravdu Drill představuje hrozbu pro lidstvo? Podělte se s námi o svůj názor.

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama