Zdroj: ABC
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan) se na Twitteru vyjádřil k nejisté budoucnosti tohoto mysteriózního titulu.
Sadly not happening darlin @Jenniifer133</a> @BarrySloane</a> @TheWhispersABC</a>. MV
— Milo Ventimiglia (@MiloVentimiglia) 17. Říjen 2015
Vypadá to tedy, že tvůrci již další řadu natáčet nehodlají. Fanoušky to zřejmě nepotěší, ovšem dle toho, že ABC dělá už nějakou dobu ohledně budoucnosti seriálu mrtvého brouka, se to dalo očekávat. Pokud a zda se ještě něco změní, je nyní ve hvězdách.
Zdroj: ABC
USA | 2015 | Ukončeno
1 sezóna
| ABC
| 41 minut
Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.
Obsazení:Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)
(více)
Diskuze /8
WmarliesW
No dalo se to čekat, ale je to škoda. Seriál šel úrovní, dle mého, nahoru :(
Beakka
No tak to je naozaj škoda. Tento seriál ma veľmi zaujal. A ten otvorený koniec – škoda.
Sayuri-chan
Neznášam to.. načo robia seriály, ked ich ukončia? (Ja viem.. sledovanosť…) ale ide o princíp.. mne sa ten seriál fakt páčil a čakala som pokračovanie.. joj.. zase. Už mi to urobili aj pri Forever. Ach..
Kafka Tamura
Tak to je škoda. Když seriál začínal, tak jsem se podíval na pilot, jestli někdy sledovat. Ten mě zaujal nejen kvůli Lily Rabe, na kterou jsem se těšil v nějaké normální roli a která se v pilotu líbila, ale s dalším sledováním jsem počkal s obavami, jak to bude s dalšími řadami. Obavy se zdá se už pomalu naplnily. Za jiných okolností bych to tedy vypustil, ale prostě se chci kouknout na tu Lily, a tak se musím zeptat, jak moc otevřeně to skončilo? Budu hodně nasraný nebo se to dá uzavřít pomocí zapojení vlastní fantazie?? Teď už jen doufat, že se Lily ukáže v budoucnu v nějakém kvalitním drama filmu nebo i v tom seriálu, ale ten leda tak u HBO apod. kde by to hned nezrušili.
#5 ArkantosArkantos
#4 Kafka Tamura: Budes riadne nasrany. Koniec to ma otvoreny na vsetky strany. A kvalita sla riadne hore s kazdym dielom. Mna to zrusenie fakt nasrdilo aj ked som ho cakal.
#6 Kafka TamuraKafka Tamura
#5 Arkantos: Tak to je po*ič :(
BackPa
Musím uznat, že tento seriál patří k těm nejlepším, co jsem kdy viděl. Ani jeden díl nenudil a jestli to opravdu nebude pokračovat, tak to bude velká škoda.
ilegality
Sakra, tak toto nie. Perfektný seriál, ktorý ma upútal tak, že som ho začal pozerať cca od 21.00 do 8.00 rána v kuse a zbytok som dopozeral večer. To sa mi stalo len pri Dexter (+ všetky série videné 2_3 krát). Akty X som videl za tie roky asi 5× a American horror story, prvé dve série ma tiež prikovali na pekných pár nocí ku tv. A ten koniec? To snáď nemyslia vážne. Veď si to vyslovene pýta pokračovanie. Len si dosť neviem predstaviť, ako by sa ďalej seriál vyvíjal. Na zemi? Na mimozemskej rakete či planéte? Žáner scifi /akcia, alebo scifi/ horor? Či dráma?
Každopádne všetko je to o peniazoch, tak že sa asi nedočkáme. Hlavne že sa natáča 6–10 sérií totálne sračkových seriálov.