Kvůli poslednímu fiasku, kdy se vláda neúspěšně pokusila Drilla zlikvidovat, je nyní bytost odhodlaná jít za svým cílem i přes mrtvoly. K tomu se čím dál více dětí necítí dobře a navíc je Wes, zdrcený ztrátou své ženy, začne i proti vůli rodičů jedno po druhém odvážet. Neustupující napětí s námi sledujte v dalším díle s názvem Homesick.
Zdroj: ABC
USA | 2015 | Ukončeno
1 sezóna
| ABC
| 41 minut
Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.
Obsazení:Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)
(více)
Diskuze /5
tigy
Čo tým chce Wes dosiahnuť?
#3 Enrieltigy
Aha, tak už viem, prečítala som si to v popise ďalšej epizódy…
Enriel
#1 tigy: Podle mě je chce odstřihnout od jakéhokoliv kontaktu s Drillem a zamezit tak dalším tragédiím.
yennik
Trapné. Proč uzavřeli děti, jakože do karantény, ale do budovy, kde je normálně elektrická síť? Však je chtěli izolovat i od Drilla ne? Aby se vyléčili. Blbost. A ten konec, no haha, opravdu někdo věří tomu, že je to Minx? Evidentně je to ta holka, kterou Minx strčila na zem. Chytla se za zápěstí a spálila se sama. Navíc uprostřed dílu bylo naznačeno, že děti už teď tu Minx nemají rády. Víc evidentní už to snad být nemůže, zklamání.
NattlySs_
<cenzurováno – odkaz na problémový obsah> České titulky :>