The White Princess (Bílá princezna)
96/100 - 27×

The White Princess(Bílá princezna)

Píše se rok 1485 a válkou zmítaná Anglie má konečně světlejší vyhlídky. Elizabeth si bere Henryho Tudora, což by mělo zemi sjednotit. Nesou se však zvěsti, že princ Richard je naživu a nárokuje si trůn. The White Princess nahlíží na Válku růží z pohledu žen a je volným pokračováním seriálu The White Queen.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 60 minut
hrají
Jacob Collins-Levy (Jindřich VII.), Michelle Fairley (Markéta Beaufortová), Jodie Comer (Alžběta z Yorku), Essie Davis (Alžběta Woodvillová), Rebecca Benson (Maggie), Patrick Gibson (Perkin Warbeck), Vincent Regan (Jasper Tudor), Joanne Whalley (Markéta Burgundská)


Bílá princezna nabývá na oblibě, ale o jejím osudu je rozhodnuto

Bílá princezna nabývá na oblibě, ale o jejím osudu je rozhodnuto

Historický seriál z období konce 15. století si na televizních obrazovkách získává stále větší oblibu. S každou epizodou narůstá sledovanost. Naneštěstí sledovanost ani popularita v budoucnosti seriálu nepomohou, neboť princeznin osud byl zpečetěn.


8 1
11.5.2017

(Alžběta a Jindřich si získali srdce diváků. Foto: Starz)

Historický seriál The White Princess odstartoval na stanici Starz se sledovaností 633 tisíc diváků. Druhou epizodu si pustilo 712 tisíc diváků, třetí díl jich přilákal 784 tisíc a také zatím poslední odvysílaná epizoda si polepšila na 845 tisíc.


Osudu seriálu bohužel ani zvyšující se sledovanost nepomůže. The White Princess je minisérií s uzavřeným koncem. Showrunnerka Emma Frost nedávno v interview pro Radar prozradila, že je seriál dotočen a opravdu skončí plánovaně první sérií, ale stanice Starz má v plánu přijít s novými zajímavými seriály.

Pro fanoušky seriálu jde o smutnou zprávu. Nicméně, alespoň si s tímto vědomím dokážeme o to víc vychutnat nadcházející díly. Jelikož se nacházíme právě v polovině série, čekají nás ještě čtyři epizody, než zmiňované finále nadejde. Proto si je pořádně užijte.

Diskuze /2

JS

Škoda, aj keď sa to dalo čakať.

12.5.2017 | 9:18:39
Milouš

Tak snad natočí něco dalšího :)

13.5.2017 | 9:39:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!