The White Princess (Bílá princezna)
94/100 - 49×

The White Princess(Bílá princezna)

Píše se rok 1485 a válkou zmítaná Anglie má konečně světlejší vyhlídky. Elizabeth si bere Henryho Tudora, což by mělo zemi sjednotit. Nesou se však zvěsti, že princ Richard je naživu a nárokuje si trůn. The White Princess nahlíží na Válku růží z pohledu žen a je volným pokračováním seriálu The White Queen.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jacob Collins-Levy (Jindřich VII.), Michelle Fairley (Markéta Beaufortová), Jodie Comer (Alžběta z Yorku), Essie Davis (Alžběta Woodvillová), Rebecca Benson (Maggie), Patrick Gibson (Perkin Warbeck), Vincent Regan (Jasper Tudor), Joanne Whalley (Markéta Burgundská)

Maggie

Maggie

Markéta z rodu Plantagenetů je dcerou Jiřího, vévody z Clarence, mladšího bratra krále Eduarda IV. a Isabely Nevillové. Na rozdíl od svých ostatních yorkských příbuzných nechce být středem pozornosti. Ví, že za místo ve světle reflektorů se platí vysoká cena.

Sezóny 1
2017 - 2017


Maggiina matka zemřela, když byly její dceři pouhé 3 roky. O dva roky později ztratila i otce, když byl za velezradu odsouzen k utopení v sudu vína. Její snaha nevyčnívat a hlavně ochránit svého mladšího bratra Teddyho, Yorkského dědice, se pro ni proto stává otázkou života a smrti. Přitom i ona sama se ocitá v ohrožení, protože jako potomek Plantagenetů je potenciální matkou nárokovatelů trůnu. 

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anicka.nah

je skvělá

29.5.2017 | 16:01:43

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama