The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
66/100 - 10×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

Postavy

 • Mary Campbell

  Mary Campbell

  Devatenáctiletá lovkyně démonů, která je k této profesi vedena už odmala svým otcem. A když dojde k jeho zmizení, Mary neváhá a před ničím se nezastaví, aby jej nalezla. V hloubi duše by ale ráda vedla obyčejný život bez lovecké profese.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • John Winchester

  John Winchester

  Mladík, který se vrací z války ve Vietnamu. Hned po návratu je zatažen do světa lovení monster, o čemž zjišťuje, že mu to bylo vždy souzeno, neboť pochází z rodu Strážců slova.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • Latika Dar

  Latika Dar

  Mladá lovkyně v zácviku, která je ale pacifistkou a proto se boji vyhýbá. I tak je ale cennou členkou týmu, neboť se věnuje studiu knih o monstrech a dalších nadpřirozených věcech.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • Carlos Cervantez

  Carlos Cervantez

  Sebevědomý lovec, který se vyžívá v boji s démony, který je pro něj naprosto přirozený. Má rád různé hudební legendy a i jeho samotného provází hudební minulost.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • Millie Winchester

  Millie Winchester

  Johnova matka, která se svého syna snaží chránit před nebezpečným světem. Je mechaničkou a ve městě Lawrence, kde se synem žijí, provozuje autodílu.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • Ada Monroe

  Ada Monroe

  Majitelka knihkupectví, která se zajímá o okultismus a je začátečnicí v praktikování zemní magie. Poskytuje pomoc lovcům a blízké přátelství udržuje se Samuelem Campbellem.

  Sezóny 1
  2022 - 2023
 • Dean Winchester

  Dean Winchester

  Budoucí syn Mary a Johna, který zkoumá minulost svých rodičů a je tudíž vypravěčem seriálu. Hlavní postava seriálu Supernatural.

  Sezóny 1
  2022 - 2023

Stav titulků

Epizoda S01E13: Hey, That's No Way to Say Goodbye

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

Jelikož je seriál The Winchesters provázán se seriálem Supernatural, není žádným překvapením, že se v něm mohou objevit postavy z druhého seriálu. Právě takových hostování by mělo být do konce první řady ještě několik. A o kom už víme, že se určitě objeví?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama