The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
0/100 - 0×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Plánováno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

Zaklínačův prequel představuje podrobnosti o ústředním triu a další postavy

Zaklínačův prequel představuje podrobnosti o ústředním triu a další postavy

O hlavních i vedlejších postavách Krvavého pouta jsme se zmiňovali už ve dřívějších článcích. Nyní však započala ta pravá propagace seriálu, a tak Netflix odhalil o něco detailnější popisy důležitých postav.

5 1
1.10.2022

Ústřední trio postav bude tvořeno elfy z různých klanů, kteří spojí své síly. Mezi tyto elfy patří Eile (klan krkavce), Fjall (klan psa) a Scian (klan ducha) a během akce TUDUM byly o nich prozrazeny následující podrobnosti.

Eile si zahraje herečka Sophia Brown. Její představitelka prozradila, že její postava je zapálenou hudebnicí se speciálním nástrojem. Konkrétně hraje na skandinávský nástroj nyckelharpu. Eile na něj bude často hrát a herečka prozradila, že tvůrce Declan de Barra a skladatel Bear McCreary napsali pro tento nástroj celkem čtyři písně.

(Eile je nadanou hudebnicí.)

Válečníka Fjalla si zahraje herec Laurence O'Fuarain. Ten je mimo jiné zajímavý i svým tetováním, které má na zádech. Slova, která tu má vytetována, lze přeložit následovně: „Tak, jako jsi vedl mě, já povedu tebe do každé bitvy a potyčky, abych skolil ty, na které narazíme na bitevním poli, a abys ty žil tak dlouho, dokud já budu zadržovat dech.“

Ústřední trojici uzavírá Scian, kterou hraje herečka Michelle Yeoh. Sama herečka si mohla vybrat, jakou barvu očí bude mít její postava, a tak jí vybrala akvamarínovou barvu. Tuto barvu prý herečka zvolila z toho důvodu, že vypadá mimořádně, nadpozemsky a jako z jiného světa.

(Fjall má působivé tetování.)

O výše zmíněných hercích a postavách jsme věděli už delší dobu, jen jsme si představili podrobnosti, které se jich týkají. Níže se podíváme na nově odhalené postavy. Během akce TUDUM bylo odhaleno i to, že se k minisérii přidává herečka Minnie Driver. Ta se ujme role Seanchai, která je popisována jako sběratelka kulturních záznamů, která dokáže měnit podobu a cestovat mezi světy a skrze čas.

Podle informací půjde nejenom o plnohodnotnou postavu, ale zároveň i vypravěčku. Vypravěčem sice má být Marigold, ale ten bude brzy přerušen jistým elfem, který mu poví, že takto ke zmiňovaným událostem nedošlo. Dle zdrojů ho vyruší právě Seanchai, která odvypráví celý příběh tak, jak se udál.

(Herečka Michelle Yeoh rozhodla o tom, jakou barvu budou mít Scianiny oči.)

Dále se můžeme těšit na herečku Francescu Mills, která se ujme role Meldof Šílené. Podle popisu jde o bystrou vražedkyni malého vzrůstu, která je pravou divoškou, jež se vyžívá v krveprolití, násilí a chaosu. Dále se dočkáme Fjallova bratra Callana, kterého si zahraje Huw Novelli. Ten je popisován jako fyzicky impozantní válečník.

Kromě nich uvidíme ještě herce Lennyho Henryho, jenž se zhostí role Balora, králova rádce. Mirren Mack si naopak zahraje princeznu Merwyn, královu dceru, která sice na první pohled může vypadat nevině, ale její trny jsou ve skutečnosti velmi jedovaté.

(Callan, Fjallův bratr.)

Všechny výše zmíněné postavy byly divákům představeny už skrze fotografie, které jsme vydali před několika dny. Pokud si tedy chcete spojit popisy přímo se vzhledem postav, navštivte následující galerii.

Zdroje článku: EW, Redanian Intelligence (první a druhý článek); Foto: Netflix

Diskuze /3

Lex Luthor

Vidím, že to bude velmi „moderní“ seriál uvidíme, jak se herci předvedou

#2 Edvin69
1.10.2022 | 15:24:52
Edvin69

#1 Lex Luthor: Vždycky když slyším slovo „moderní“ nebo „bude reflektovat současnou dobu“ tak automaticky slyším poplašné zvony :D

Rings of Power nám už ukázal jak moc pozitivně diváci reagují na to, když elfy hrajou staří nebo černí herci. Teď to budou dokonce i asiati… Vsadím se, že půlka z nich jsou taky homosexuálové. Melitele nás ochraňuj…

#3 Frostys
2.10.2022 | 8:06:26
Frostys

#2 Edvin69: I negativní reklama je reklama. Dneska hrát „race card“ je zárukou reklamy.

2.10.2022 | 10:25:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama