The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 341×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Na internet unikl castingový scénář pro postavu Vilgefortze

Na internet unikl castingový scénář pro postavu Vilgefortze

Kromě hlavní trojice a několika vedlejších postav nám Netflix ještě nepředstavil ani jednoho padoucha. Na internet však unikl další castingový scénář, který se tentokrát zaměřuje na postavu Vilgeforze.

7 0
13.10.2018

Jak jste si možná všimli, tak ačkoliv známe obsazení několika postav ze Zaklínače, není mezi nimi jediný záporák. Netflixu momentálně unikly texty na obsazení postavy Viktora, což je, jak z textu vyplývá, krycí jméno pro šíleného čaroděje Vilgefortze, hlavního hráče celého příběhu, který tahal za nitky už odpočátku.

(S Vilgefortzem si není radno zahrávat. Foto: CD Project)


Castingový scénář:

Viktor: Vynikající práce. Takže, jaké je tvé jméno?
Osoba: Korathion.
Victor: Byl jsi otrok.
Osoba: Víno mají sladší na severu.
Victor: Tetování otroka není nic, za co by ses měl stydět. Abys věděl, mě odvedli jako malého kluka a nutili mne do věcí, které by si kluk neměl ani představit. Násilím mne změnili v někoho, kým jsem nebyl. Chápu to.
Osoba: Čaroděj?
Victor: Jsi sladký. Ne, zbojník. Být zbojníkem není nic, za co by ses měl stydět. Abys věděl, zbojníci a kurvy jsou si velmi podobní. Jsou to vlastně jen osoby schopné přežít. Opravdu odvážné duše, které plivnou osudu do tváře a vykřiknou: „Nezemřeme potichu.“
Osoba: Myslel jsem, že uspokojuji čaroděje.
Victor: Taky že ano. A musím uznat, že tvé tělesné kapacity jsou opravdu neobyčejné. Můžeš na sebe být hrdý. Ale musíš vědět, že jsem čarodějem, inu, protože mi to teď přísluší. Pravdou je, že jsem opovrhoval magií. Bylo to jako taková ta odporná vyrážka, která začne vyskakovat v tu nejnevhodnější dobu. A já měl plán. A tenhle plán fungoval přímo skvěle, vycházel tak dobře. Vypracoval jsem se s ním z mladého poběhlického chlapce, který kradl pro svého pána, ve smrtícího odborníka, jenž popadl svůj meč a uvědomil si, kým je. Od té doby to bylo jen: skoč, přeskoč a bodni, než jsem se stal nájemníkem, někým, kdo vraždí za peníze. Ale byla tu ta magie, magie, kterou se nedalo zastavit. Bouřila uvnitř mne, jen rostla a pálila mi v hrdle jako kyselina, dokud nenastal ten den. Toho dne jsem zjistil, že mne osud dohnal a já nalezl svou hlavu na popravčím špalku. A pak se to stalo.
Osoba: Co se stalo?
Victor: Magie přece, co jiného. Magie samozřejmě vyhrála. Spatřil jsem paprsek jasného světla, předtím než sekera stačila dopadnout. Moje pouta vzplála a já upadl na podlahu, a když jsem vstal, spatřil jsem kolem sebe davy lidí, jejichž oči plály z jejich důlků. Kat zmizel. Radní byl mrtvý. A z lidí byli mrzáci. A tehdy jsem věděl, že se této síle, této překrásné energii proudící v mých žilách, musím odevzdat. Nechal jsem ji za sebe myslet a mluvit, dokud se mi světy neplazily u nohou. Bylo to jednoduše radostné. Neboj se. Nebude to trvat tak dlouho. Chceš, aby ti tví zabijáčtí přátelé pomohli? Omlouvám se, to asi nepůjde. Víš, zatímco jsme to spolu dělali, možná jsem jejich oči krapet přiškvařil k jejich lebkám. Možná jsi je neslyšel odpadávat v chodbách, protože jsi, ó ano, měl svou dávku extáze. Opravdu pochopitelné. Měl jsi vážně pravdu. Opravdu velkou. Víno mají rozhodně chutnější na severu. Taky mnohem sladší, musím dodat, s trochou baziliščí nevrlosti. Raduj se. Všichni víme, že z tohoto světa nikdo živý neodejde.

Myslíte si, že tvůrci Vilgeforze vystihli? Koho byste si do této role představovali?

Diskuze /11

Martys22

Hodil by se na něj Lucifer Tom Ellis :D

#2 SerFirox #7 Thunderbird
13.10.2018 | 11:44:32
SerFirox

#1 Martys22: Jen to ne. :D

13.10.2018 | 12:26:29
Arrow123

Mne by sa na neho hodil Iwan Rheon z GOT. Ale potom by si každý hovoril že čo tam robí Ramsay Bolton :D

#4 God of war #5 WolverineCzE #7 Thunderbird
13.10.2018 | 15:24:25
God of war

#3 Arrow123: To by bylo až moc zvrácený

13.10.2018 | 16:00:26
WolverineCzE

#3 Arrow123: to nejspiš bude hrat po tom Inhumans

13.10.2018 | 17:05:10
Lojzík

Jedině My se hodíme.

13.10.2018 | 17:10:32
Thunderbird

#1 Martys22: #3 Arrow123: Někdo typu Hiddleston by možná seděl víc :P

#8 koligali #10 Martys22
13.10.2018 | 21:49:55
koligali

#7 Thunderbird: Jsem rozhodně pro, i na tom gifu bych viděl jistou podobnost.

#9 Thunderbird
15.10.2018 | 11:17:40
Thunderbird

#8 koligali: Jo že? :D Ten gif (jeho karta z online gwentu) mě ale jinak strašně štve.

Chudák Regis.

15.10.2018 | 18:56:58
Martys22

#7 Thunderbird: To asi ano, ale to už je moc velké jméno a myslím, že po Cavillovi už se nikdo další neobjeví.

#11 Thunderbird
15.10.2018 | 20:34:26
Thunderbird

#10 Martys22: Jo, taky si nemyslím, že by si ho mohli dovolit. Byl to spíš příklad vzhledu, proto píšu „někdo typu“ :)

16.10.2018 | 1:22:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama