The Witcher (Zaklínač) Natáčení druhé řady Zaklínače odstartuje 17. srpna

Natáčení druhé řady Zaklínače odstartuje 17. srpna

Natáčení druhé řady Zaklínače odstartuje 17. srpna

V posledních několika článcích jsme to už naznačovali, nicméně nyní to máme černé na bílém. Konečně víme, kdy se herci vrátí na natáčecí místa.

35 0
22.6.2020

Natáčení druhé řady Zaklínače bylo pozastaveno letos v březnu kvůli koronavirové epidemii, nicméně my už konečně víme, kdy se do něj štáb opět pustí. Zatímco se v tuto chvíli připravují natáčecí místa, tak herci se na ně vrátí v srpnu, a to konkrétně v pondělí 17. srpna.

Zpráva je to vskutku pozitivní, a to především pro štáb a samotné herce, kteří tak nakonec budou mít neplánovanou pětíměsíční pauzu. Natáčení se opět rozjede v britských studiích jižně od Londýna, kde by se mělo navázat na scény, které se nestihly dodělat.


(Komu bude Geralt čelit tentokrát? Foto: Netflix)

I když však známe oficiální datum návratu herců před kamery, tak stále musíme myslet na to, že toto datum není definitivní. Od startu natáčení nás dělí dva měsíce, během kterých může dojít k čemukoliv, a proto vás kdykoliv můžeme informovat o změně natáčení.

Pokud se však bude situace vyvíjet dobře, tak můžete brzy očekávat nějaké novinky. Odhalí tvůrci další potvrzené (nebo rovnou obsazené) postavy druhé série? Pokud ne, tak vás budeme minimálně informovat o aktuálních novinkách z placu. Zůstaňte s námi.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás