The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 344×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Odstartovalo natáčení třetí řady Zaklínače

Odstartovalo natáčení třetí řady Zaklínače

Mnohými fanoušky dlouho očekávaný moment konečně přišel, v průběhu včerejška totiž bylo zahájeno natáčení třetí série fantasy hitu Zaklínač.

37 2
1.4.2022

Štáb nakonec stihl březnový začátek natáčení třetí řady, protože to odstartovalo přesně 31. března. Zajímavostí je to, že právě v tento stejný den, akorát o rok dříve, skončilo natáčení druhé řady. Štáb a herci se tak k práci vrátili po dlouhém ročním čekání.

Natáčení odstartovalo v Itálii, nikoliv ve Velké Británii, která představuje domovský stát pro celý seriál. Ostatně to, že se mělo začít natáčet právě zde, jsme věděli už delší dobu. Na místě byli prozatím spatřeni herci Henry Cavill (Geralt z Rivie) a Freya Allan (Ciri z Cintry), přičemž není vyloučeno, že sem nedorazí i další herci. Kromě nich se tu objevil i jeden zamaskovaný herec, a tak netušíme, o koho by mohlo jít.


(Herci opět navštíví několik krásných lokací. Foto: Netflix)

První záběry budou pořízeny u italského jezera Laghi di Fusine, zde však štáb stráví jen pár dnů, aby se následně přesunul na Predjamský hrad, tedy do Slovinska. Netušíme sice, jestli se tu bude natáčet v okolí hradu nebo v jeho interiérech, nicméně jde o krásnou stavbu, a tak doufáme, že se v seriálu alespoň mihne.

Následně štáb sice setrvá ve Slovinsku, ale přesune se do pohoří, konkrétně na vysočinu Nanos. Poté by herci měli navštívit ještě místa v Chorvatsku, a to město Pula a ostrov Krk. Lze předpokládat, že se do Velké Británie vrátí nejdříve koncem dubna. V tu chvíli odstartuje natáčení, které by mělo skončit až v září.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /1

Basim

Tentokrát to s knihama nebude mít nic společného ale s hrama jo a vlastní příběh té tvůrkyně. Jako ta druhá série a Ciri je mašina na zabíjení! :D

1.4.2022 | 22:02:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama