The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 338×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Představitel Lamberta se stal miláčkem publika aneb zjistěte, kterou scénu mu nešlo natočit a kterou Marigoldovu píseň si zazpíval

Představitel Lamberta se stal miláčkem publika aneb zjistěte, kterou scénu mu nešlo natočit a kterou Marigoldovu píseň si zazpíval

V případě herce Paula Bulliona bylo už předem jasné, že bude skvělým Lambertem. Diváci si ho po druhé řadě velmi oblíbili, a tak nastal čas se pochlubit, co dalšího tento herec vyvedl.

18 0
10.1.2022

Pokud náš web sledujete pravidelně, určitě jste si všimli toho, kolik článků jsme už věnovali herci Paulu Bullionovi, který si ve druhé řadě střihl rejpala a protivu Lamberta. Herec totiž v průběhu natáčení komunikoval s fanoušky skrze své sociální profily a pravidelně je informoval o svých přípravách na roli.

Díky tomu si herec připravil základy pro svůj debut, který byl skutečně velkolepý. Lambert mezi zaklínači vynikal, přičemž charakterově přesně odpovídal Lambertovi, kterého známe z knih a her. Právě proto se vůbec nebudeme divit tomu, když Lambert sklidí nejpozitivnější hodnocení mezi všemi zaklínači, když nebudeme počítat Geralta. Jeho jediným konkurentem může být jen Vesemir, nicméně i ten ve výsledku zklamal některé diváky, protože charakterově neodpovídal Vesemirovi z knih.


(Lambert trápil ve druhé řadě především Ciri. Foto: Netflix)

V souvislosti s tímto hercem byly nedávno odhaleny dvě poměrně humorné věci. Ta první se týká natáčení scény z třetí epizody What Is Lost, ve které Lambert popichuje Ciri a následně přesekne slaměného panáka. Vzhledem k tomu, že je Lambertův představitel vysoký a panák byl moc nízko, nedařilo se mu ho přeseknout. Kvůli tomu vznikla na natáčení poměrně trapná situace, kdy to Bullion zkoušel pořád dokola. Povedlo se mu ho rozseknout až napotřetí.

Dále ve druhé sérii zazněla Marigoldova píseň o Řezníkovi, která se setkala s poměrně velkým úspěchem mezi diváky. Představitelé Lamberta a Eskela si tuto skladbu proto nemohli nechat ujít a zazpívali si ji. Na výsledek jejich snažení se můžete podívat níže ve videu.

Jak jste si oblíbili zaklínače Lamberta? Zahrál ho herec věrohodně?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

Filip Ondrej

Víte co by bylo vtipný? Kdyby Marigold v seriálu mohl za Geraltovu špatnou pověst touto písničkou. A potom při pogromu v Rivii by si jí zpíval krvechtivý dav.

10.1.2022 | 16:59:10
Carlos Matos

Lambert, Lambert what a prick!

10.1.2022 | 20:00:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama