The Witcher (Zaklínač) Premiéry druhé řady Zaklínače se zřejmě dočkáme v srpnu roku 2021

Premiéry druhé řady Zaklínače se zřejmě dočkáme v srpnu roku 2021

Premiéry druhé řady Zaklínače se zřejmě dočkáme v srpnu roku 2021

Druhá série se kvůli koranaviru bohužel nenatáčí, ale pomalu začínáme zjišťovat další zákulisní informace, které naznačují, kdy bychom se mohli dočkat očekávaného pokračování.

27 2
29.4.2020

Druhá série Zaklínače se sice začala natáčet už tento únor, ale vše muselo být přerušeno kvůli koronavirové epidemii, která zasáhla celý svět. Do dnešního dne se nic nezměnilo, natáčení je stále přerušené, přičemž nikdo netuší, kdy se do něj štáb a herci opět pustí. Plánovaná jarní premiéra v roce 2021 se tak rozhodně nestihne.

I když se aktuálně nic neděje, co se týče natáčení, tak se situace postupně uvolňuje, přičemž přichází i různé plány do budoucnosti. Dle výzkumů a analýz se předpokládá, že se natáčení seriálů a filmů rozjede letos v září. To samozřejmě neznamená, že se v tento měsíc začne natáčet i druhá série Zaklínače, ale pokud by se herci a štáb měli někdy vrátit do práce, tak září zní pravděpodobně.


(Henry Cavill se už určitě těší, až se vrátí do role zaklínače Geralta. Foto: Netflix)

Dále jsme se dozvěděli, že se tým, který pracoval na speciálních efektech první série, bude podílet i na druhé sérii. Speciální efekty jsou to poslední, co se na epizodách dodělává, a proto ani půl roku po natočení poslední potřebné scény nemusí být vše ještě hotové. Každopádně loni, tedy u první série, musely být efekty dodělány do listopadu, aby se stihla prosincová premiéra. U druhé řady má tým čas do července roku 2021, takže z toho lze lehce usoudit, že se premiéry druhé série možná dočkáme právě v srpnu.

Celá situace se však může změnit, nicméně pokud vše půjde podle plánu a natáčení se skutečně rozjede nejpozději v září, tak bychom se pokračování Zaklínače mohli dočkat už na konci léta příštího roku. Ale jak píšeme, vše je stále otevřené, proto držte palce, ať vše vyjde.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /8

Milano33

Skvelá správa, snáď to aj tak zostane a výrazne sa to nezmení. Aj keď všetko je stále otázne. August 2021, to by bolo naozaj super. :)

29.4.2020 | 14:38:49
B.Jaga

Mně by zajímalo, jelikož epidemie dost hrábla do financí a rozpočtů, jestli se bude opravdu natáčet v plánovaných zahraničních lokalitách, tedy i v ČR.

#3 Svjatogor
30.4.2020 | 8:40:32
Svjatogor

#2 B.Jaga: U nás je situace +/- OK. Řekl bych, že nahradíme některé zahraniční lokace pro natáčení. :-)

#4 mirako
1.5.2020 | 11:33:51
mirako

#3 Svjatogor: To by bylo fajn. :)

5.5.2020 | 22:59:25
AzurovyAzure77

Uff, o dalších sedm měsíců budu uchráněn od Laureniny slabomyslné verze nepochopeného konceptu světa Zaklínače, kde vedle sebe žijí černí elfové s bílými trpaslíky bez nutnosti se zabíjet, ale když se pak náhodou potká černý elf s černým člověkem, hned sahají po zbrani. Achich ouvej

#6 Svjatogor
11.5.2020 | 10:05:25
Svjatogor

#5 AzurovyAzure77: Kdo má absťák a netrpelivě ohryzává display, čeká na jakoukoliv ňamku. Cursed a opět Made in Chi…Netflix. :-D

#7 desaix
11.5.2020 | 18:54:14
desaix

#6 Svjatogor: Kokos…zase Artuš a Merlin. Každých 5 rokov musia natočiť film o Artušovi, to je už choré. Lepšie ako Excalibur to nebude, takže dakujem neprosím. Ako by neexistovali iné stredoveké príbehy.

11.5.2020 | 19:46:24
desaix

To si radšej pozriem ešte raz Beowulfa. Treba si trošku zvyknúť na vizuál, ale príbeh to vynahradzuje a hudba je famózna.

11.5.2020 | 19:59:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás