The Witcher (Zaklínač) Přípravy na natáčení druhé řady Zaklínače pokračují dobře, v srpnu by se skutečně mělo začít natáčet

Přípravy na natáčení druhé řady Zaklínače pokračují dobře, v srpnu by se skutečně mělo začít natáčet

Přípravy na natáčení druhé řady Zaklínače pokračují dobře, v srpnu by se skutečně mělo začít natáčet

Seriálový a filmový průmysl pomalu začíná obnovovat svou činnost. Příkladem toho budiž seriál Zaklínač, jehož druhá série by se měla začít natáčet přesně za měsíc.

35 0
17.7.2020

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že Netflix plánuje pokračovat v natáčení seriálu Zaklínač. Konkrétní datum nakonec padlo na 17. srpen, což znamená, že se natáčecí den pomalu blíží. Nyní máme pár nových informací o tom, co se děje na place i mimo něj.

Tvůrci se aktuálně věnují samotnému seriálu, kromě toho, že vylepšili scénář pro druhou řadu, možná už přemýšlí nad pokračováním. Seriál by přeci jenom neměl skončit druhou sérií, takže by jejich činy byly logické. Herci se naopak i nadále připravují na své role, i když už ne tak intenzivně.


(Všichni fanoušci netrpělivě vyhlíží 17. srpen. Foto: Netflix)

Na samotném natáčecím placu se nyní začalo usilovně pracovat, i když zprávy hlásí, že štáb nikam nespěchá, protože má na přípravu všech nezbytností spoustu času. I nadále se pokračuje v budování natáčecího místa, které bude v seriálu představovat nějaké město. Poslední odhady hlásí, že možná půjde o města Oxenfurt či Gors Velen.

My budeme i nadále sledovat situaci kolem příprav a samotného natáčení, přičemž aktuálně si přejeme jen to, ať se onoho 17. srpna skutečně rozjedou kamery.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /8

B.Jaga

Už by měli hejbnout kamerou, jinak je tu dost nuda. :D

#2 Makavelina
17.7.2020 | 11:43:03
Makavelina

#1 B.Jaga: No jen pozor na to, aby výsledek nebyl horší než čekání na něj :D

18.7.2020 | 11:33:23
B.Jaga

No právě – a hned to tu ožije. Scenáristé to napsali blbě, je to moc rasově korektní, producentka do toho vůbec neměla co zasahovat … krásnej fičák.

#4 Makavelina
19.7.2020 | 8:50:30
Makavelina

#3 B.Jaga: Mě ani nevadí, že je to rasově korektní, spíš že je to dějově a podstatově nekorentní :D S některýma klasikama by si prostě člověk neměl zahrávat…

#5 Makavelina
20.7.2020 | 18:04:21
Makavelina

#4 Makavelina: nekorektní

20.7.2020 | 18:04:57
B.Jaga

Já ovšem původně nechtěla psát o seriálu, ale o té krásné diskusi, která se tu rozpoutá, až to peklo zase začne. A malá rouhavá: Myslíš, že Poláci to zpracovali líp?

#7 Makavelina
21.7.2020 | 7:55:01
Makavelina

#6 B.Jaga: Jé, tak to jsem možná nepochopila, to nebyly narážky na seriál, ale na budoucí diskuzi, to se moc omluvám! Díky za objasnění :D (Polská verze mě osobně se líbí více než Netflixí verze, neřekla bych samozřejmě že je to vrchol kinematografie, ale Míša je dobrej Geralt a byl by určitě i dnes, ani by mu nemuseli barvit vlasy možná :D)

24.7.2020 | 14:36:19
B.Jaga

Míša je výtečnej Geralt, (však taky toho netflixáckýho nadaboval), ale ten scénář, co musel hrát! Protože to fakt mělo se Sapkowským společná jen jména. To už byl lepší ten fan film.

24.7.2020 | 17:57:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás