The Witcher (Zaklínač) Přípravy na natáčení Zaklínače by mohly vypuknout už v polovině června

Přípravy na natáčení Zaklínače by mohly vypuknout už v polovině června

Přípravy na natáčení Zaklínače by mohly vypuknout už v polovině června

Po delší době tu máme další informace týkající se natáčení Zaklínače. Kdy se do něj štáb konečně pustí? Možná k tomu dojde už tento měsíc.

30 0
3.6.2020

Natáčení druhé řady seriálu Zaklínač bylo přerušeno v průběhu března, přičemž do této doby se nijak nepohnulo. Před třemi týdny se však ve Velké Británii začalo mluvit o rušení jednotlivých omezení, které by mohlo ovlivnit i náš seriál. A jak to tak vypadá, nakonec se tato omezení zřejmě skutečně týkají i seriálu Zaklínač.

Nedávno bylo oznámeno, že se od této doby za dva týdny opět otevřou Arborfield Studios. V těchto studiích se natáčí spousta filmů a seriálů, přičemž pro Zaklínače jde o místo, ve kterém se bude natáčet drtivá většina interiérních scén. Kromě Zaklínače se tu dále budou natáčet například filmy The Batman, Fantastic Beasts 3 a Jurassic World 3, do kterých by se štáb mohl taktéž brzy pustit.


(Natáčení druhé řady se stále nepohnulo. Foto: Netflix)

I když je toto skvělá zpráva, tak to automaticky neznamená, že se natáčení rozjede hned ve chvíli, kdy budou studia otevřena. Myslí se tím spíše to, že se sem pracovníci konečně budou moci vrátit, aby studia připravili na nadcházející natáčení. Avšak i tyto přípravy budou trvat, a proto je další natáčení prozatím ve hvězdách.

Pokud vše půjde dobře, tak by se natáčení Zaklínače mohlo opět rozjet v červenci nebo srpnu. Paradoxní je to, že v těchto měsících mělo původně končit natáčení druhé řady. Kdyby se tedy natáčení druhé řady rozjelo během těchto letních měsíců, tak by mohlo být dotočeno na konci tohoto roku, což znamená, že bychom se premiéry druhé série mohli skutečně dočkat někdy v létě příštího roku.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /5

Wolfinator1

Jako chápu, že tady to protáhla hlavně corona, ale stejně mě sere obecně to čekání a průtahy, proč nenatočí rovnou 2 serie třeba a pak je vydávají s rozestupy po roce klidně, ale to když natočí serii pak půl až rok čekají než se začne natáčet další a pak ještě rok to celý trvá než to vyjde :D. No a pak čekáš 2 roky na 8 dílů který na netflixu shlédneš za den či víkend :D

#3 B.Jaga
3.6.2020 | 23:28:47
mateSKAtes

Počkat neříkali náhodou posledně že už začli točit ? Já myslel že už měsíc cca natáčí :D

#5 Xavik
4.6.2020 | 5:11:41
B.Jaga

#1 Wolfinator1: Možná, že druhou řadu nezačali natáčet, protože přece jen nevěřili v úspěch té první. ten se jim potvrdil, takže můžou – a budou točit, dokud diváky nepřestane bavit, že už je to o něčem úplně jiném než původní předloha.

#4 MiqueEala
4.6.2020 | 8:17:59
MiqueEala

#3 B.Jaga: Jo, raději ať to zkusí natočit někdo jiný a hezky od začátku.

4.6.2020 | 11:05:28
Xavik

#2 mateSKAtes: Ne, o tom se tu nikdo nezmiňoval. :)

admin
4.6.2020 | 14:06:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás