The Witcher (Zaklínač) Příští týden se štáb zaměří především na natáčení scén z Shaerraweddu

Příští týden se štáb zaměří především na natáčení scén z Shaerraweddu

Příští týden se štáb zaměří především na natáčení scén z Shaerraweddu

Záběry z elfích ruin by se měly začít natáčet již začátkem příštího týdne, přičemž známe několik dalších informací, které opět poodhalují druhou sérii.

11 0
31.10.2020

Tento týden se nové záběry pořizovaly především v zahradách kláštera Fountains, kde se objevili Nilfgaarďané i elfové. Nyní se však štáb přesune přímo do samotných ruin tohoto kláštera, kde pořídí záběry pro elfí ruiny Shaerrawedd. Tím se tedy potvrzuje teorie, že se nilgaardský tábor nachází právě před tímto místem.

Natáčení by se měli zúčastnit pouze herci, kteří si v seriálu zahrají elfy. Jednoznačně se tu objeví Mecia Simson, která hraje čarodějku Francescu Findabair. Kromě ní byl na místě spatřen i herec Wilson Radjou-Pujalte, jehož Dara by se měl natáčení taktéž zúčastnit. Pravděpodobná je i účast herce Toma Cantona, jehož Filavandrel by tu taktéž mohl sehrát svou roli.


Zatímco je veškerá pozornost upřená právě tomuto místu, tak to neznamená, že se jinde nenatáčí. Nově fanoušci nalezli Dia, „představitele“ Klepny, a to v Severním Yorkshiru. Brzy poté tu byl vyfocen i Henry Cavill coby Geralt z Rivie, takže je jasné, že i ústřední herec má aktuálně spoustu práce. Detaily týkající se jeho natáčení nám však jsou prozatím neznámé.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /3

the Grand Inquisitor

Tohle je trochu od věci, ale doporučuju nově vydaný fanouškovský dodatek (o rozsahu cca 5h) Farewell of the white wolf, je i s českými titulky. Velmi se povedl. Dále bych chtěl doporučit ještě jeden fanouškovský projekt přímo z Čech – Whe Witcher Stories https://www.youtube.com/…ta6_eDNXkaOA

#2 Svjatogor #3 Darnwell
31.10.2020 | 17:17:30
Svjatogor

#1 the Grand Inquisitor: Palec hore a hodně vysoko. :-)

31.10.2020 | 17:56:55
Darnwell

#1 the Grand Inquisitor: To čumím, smekám a děkuji.

31.10.2020 | 19:37:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás