The Witcher (Zaklínač) Seriál obsadil Geraltova otce a proměňujícího se dopplera

Seriál obsadil Geraltova otce a proměňujícího se dopplera

Seriál obsadil Geraltova otce a proměňujícího se dopplera

S blížící se premiérou Zaklínače se dozvídáme o dalších postavách, které v seriálu uvidíme a jimiž jsou tentokrát Geraltův otec Korin a tajemný doppler, jež na sebe údajně vezme Cahirovu podobu.

17 1
21.9.2019

Jak jistě mnozí z vás ví, v první sérii Zaklínače uvidíme postavu Cahira, který má poté větší roli v románových knihách, podle nichž budou další série. A právě ke Cahirovi, jehož ztvární Eamon Farren, přiřadili tvůrci seriálu dopplera, tedy zástupce měnící se rasy. Toho ztvární Benjamin Chaffin, jehož výška Farrenovi odpovídá a s nímž má i tu a tam nějaký ten rys společný.

Postava se má objevit v páté nebo šesté epizodě, ale zatím vůbec netušíme, jakou roli bude mít v příběhu, jelikož v knihách žádná taková postava neexistuje. Samozřejmě tu byla jedna povídka, v nichž figurovali dva doppleři, kteří se pak objevili i v Divokém honu, ale postavu Cahira ani jeden z nich nezkopíroval. Samozřejmě může označení „Doppler Cahir“ znamenat pouze to, že se jedná o hereckého dvojníka, ale to se dozvíme, až bude seriál venku.


Uvidíme skutečně Cahirova dvojníka? Foto: CD Project

Další obsazenou postavou je pak bojovník Korin, jehož můžete znát z první povídky, která se v knize nachází. Ta vypráví příběh o setkání Geraltových rodičů, jimiž jsou tedy Korin a poté čarodějka Visenna. Otce bělovlasého zaklínače si zahraje maďarský herec Martin Berencsy a vidět bychom jej měli pilotní epizodě, která nám tedy kromě příběhu o Blavikenu přinese i střípky z Geraltova mládí.

Co si myslíte o Cahirově dopplerovi? Jste rádi, že uvidíme i Geraltova otce?

Zdroj: Redanian Intelligence (článek 1, článek 2)

Diskuze /7

Decado23

Já jsem fakt moc rád, že se rozhodli natočit Geraltovo mládí. V knížkách jsou jen náznaky a tajně jsem si přál, aby tam byl třeba i výcvik na Kaer Morhen a zkouška trav, tak uvidíme.

21.9.2019 | 11:43:54
Magdalena888

Já jsem ráda za všechno! Těším se, čtu knihy, jsem u V. Pokud tam bude doplněno něco navíc, jenom hurá!

21.9.2019 | 15:27:43
Thunderbird

Zajímavé, Cesta v anglických překladech ani není…

21.9.2019 | 16:30:43
deeside95

Za Korina jsem rád, jen ať to působí co nejvíc uceleně. O Cahirově dopplerovi nevím co si myslet, počkám, co se z toho vyvrbí.

21.9.2019 | 18:44:45
Flourense

Mě by spíše zajímalo, jestli povídku Cesta z níž není návratu chtějí vměstnat do jednoho dílu a nebo se bude jednat jen o flashback. Každopádně ta povídka je skvělá a i když v ní nevystupuje Geralt z Rivie, tak bych ji rád viděl natočenou.

21.9.2019 | 18:48:39
beat

Takéto odhalenia väčšinou kazia tie momenty prekvapenia, keď v podstate dajú von info že ta bude doppler. Skôr to mali držať v tajnosti. Začínam mať pocit sklamania, keď vlastne vopred vyspoilujú veci ešte pred vydaním série. :|

21.9.2019 | 20:23:27
FallenMaia

Ono to podľa mňa bude len nejaký krátky flashback, veď je blbosť aby to všetko vtrepali do 8 častí keď tam majú byť obsiahnuté prvé dve knihy. No som zvedavý ;)

23.9.2019 | 7:53:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás