The Witcher (Zaklínač) Štáb počítá s tím, že druhou řadu Zaklínače začne natáčet v srpnu

Štáb počítá s tím, že druhou řadu Zaklínače začne natáčet v srpnu

Štáb počítá s tím, že druhou řadu Zaklínače začne natáčet v srpnu

Světová situace je sice i nadále napjatá, ale to neznamená, že se týká i seriálového a filmového průmyslu. Konečně známe přesné datum, kdy se herci vrátí zpátky před kamery.

26 0
11.6.2020

V posledních několika týdnech jsme vás informovali o tom, že se omezení ve Velké Británii začínají pomalu rušit. Koronavirus i nadále představuje hrozbu, ale svět musí nějak fungovat i nadále, a proto ruší jednotlivá omezení. Brzy ze zruší i ty, které brání štábům natáčet seriály a filmy. A mezi nejočekávanější návraty patří i seriál Zaklínač.

Většina interiérních scén druhé série Zaklínače se má natáčet ve Velké Británii, konkrétně v Arborfield Studios. Dříve jsme vás informovali o tom, že by se sem měl štáb vrátit v polovině června, kdy začne připravovat studia pro natáčení. A s tímto termínem se i nadále počítá.


(Geralt musel na chvíli složit své zbraně. Foto: Netflix)

Ba o co víc, už nyní známe i přesné datum návratu herců před kamery. Původně bylo oznámeno, že by se za stávajících podmínek měli herci vrátit na plac v srpnu, ale nové informace nás ujistily o tom, že oním dnem bude 3. srpen. Právě toto datum tedy nyní představuje den, kdy se herci vrátí před kamery.

I přesto, že toto datum zní velmi slibně, stále je třeba ho brát s rezervou. Nikdo neví, co se bude dít během následujících dvou měsíců, ale pevně věříme v tom, že se Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan a další skutečně v tento den vrátí zpátky k natáčení.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /11

B.Jaga

Už bylo na čase, jinak bychom se tu plácali ve zbytečnostech.

#2 4391
12.6.2020 | 6:59:28
4391

#1 B.Jaga: To máš těžký, po půl roce jsou pro hodně lidí ty zbytečnosti běžná část diskuze, to už tu nejspíš zůstane i po tom, co se začne natáčet. Pro dost lidí v těchto toxických diskuzích je totiž zbytečnost celý Zaklínač od Netflixu. Takže se není čemu divit, že když už někdo napíše komentář, tak je to člověk, co bere tyto stránky jako volný pokec a řeší se tu tím pádem kdejaká blbost (vyplývá to i z toho, že v minulosti se tu lidi i tak nějak shodli na tom, že si tu může každý psát co chce).

#3 Svjatogor
12.6.2020 | 8:01:05
Svjatogor

#2 4391: Pravda. Na druhou stranu volná diskuze k seriálu udržuje návštěvnost Edny a nějaké povědomí o seriálu X v latentním mezidobí mezi sezónami. Říká se: sejde z očí, sejde z mysli. Člověk alespoň ví, že v čekání na release není sám. ;-)

Samozřejmě, nic se nemá přehánět. :-)

#4 4391
12.6.2020 | 9:24:08
4391

#3 Svjatogor: Jo, to máš taky pravdu :) Je fakt, že jsem původně ani nečekal, že tu bude půl roku po první řadě ještě relativně aktivní diskuze, když se v podstatě nic velkého okolo seriálu neděje. Ale jelikož má Zaklínač na Edně průměrné hodnocení 89% a i nové články od adminů jsou hodnocené kladně (myslím bilanci like/dislike), tak z toho vyplývá, že se návštěvníci Edny na novou řadu kupodivu těší (i když to tak v komentářích často nevypadá :) ).

#5 Svjatogor
12.6.2020 | 10:41:10
Svjatogor

#4 4391: Kritika a nimrání se v detailech svědčí o zájmu. Tohle je diskuze fanoušků her / knih. Tito lidé dnes komparují svoje očekávání se seriálem. Někomu se práce Netflixu líbí, někomu ne a někomu tak tak akorát napůl. :-) Dovolím si tvrdit, že bez GoT, Vikings nebo The Witcher bych ani netušil, že nějaká Edna vůbec je. :-D

#7 4391
12.6.2020 | 10:49:35
Svjatogor

BTW: Předpovídám hodně článků o přeobsazování rolí herců v klatbě, o menstruujících spisovatelích / kách, o volání po vyšší diverzitě v universu X, filmu Y a v seriálu Z. Doba nevinné zábavy je pryč a všechno bude politikou. Buď se s tímto čtenáři smíří a nebo si v kroužku zažbrblají, že jejich oblíbené universum jde do kytek. :-P A vůbec já jsem se o Edně dozvěděl díky předlouhé diskuzi (on to byl spíše hromadný odsudek) k seriálu Troy: Fall of a City. ;-) :-D

12.6.2020 | 11:01:38
4391

#5 Svjatogor: Já se řadím mezi ty nerozhodné, co to mají napůl, konečný názor si udělám asi až právě po druhé řadě :) Já jsem Ednu sice znal, ještě když to nebyla „Edna“ ale „Lost.cz“, ale to jsem byl jen návštěvník, kterej žral každou informaci o LOSTu. Když moje nadšení z Lost opadlo, tak jsem sem moc nechodil a zaregistroval jsem se tu tedy o hodně dýl (a aktivnější v diskuzích jsem začal být právě až tady u Zaklínače :) ). A politika se v různých podobách dnes fakt začla cpát už do všeho… snad to někdy skončí (ale zatím tomu nic nenasvědčuje, já vím).

#8 Svjatogor
12.6.2020 | 12:13:44
Svjatogor

#7 4391: :-O Tak to jsi pamětník! xD

12.6.2020 | 13:44:19
Lord Mazour

Co to tu vidím? Článek k seriálu Zaklínač a je zde konečně diskuze na úrovni? To se tady jen tak nevidí… Souhlasím s vámi.

12.6.2020 | 13:51:23
Decado23

Jsem jeden z těch co z diskusí odešel právě kvůli tomu co se zde strhlo. Výkřiky do tmy, urážky, osočování a pro mě osobně, až nemístná kritika seriálu. Výkřiky do tmy často neověřené fakty atd.. Ne každý totiž umí podat kritiku argumetny, ale jen hloupě kvíká, jestli mi rozumíte co tím chci říci. A takhle to udělalo více lidí, až v diskusi zůstali jen ti negativní. A to je škoda. Já patřím k těm co se jimseriál líbí a to i když zná předlohu. A přesto že s některou kritikou od Vás na něj souhlasím, stále jsem více spokojený než nespokojený :). Těším se na druhou sérii o to víc, že možná poznáme české lokality, protože pro exteriéry chtějí Slovensko a nás. Tfuj to jsem se rozkecal :D. Pěkné ráno pánové a dámy Vám přeji.

14.6.2020 | 10:10:53
B.Jaga

Vítej mezi menšinou, mně se seriál taky líbí. I když ke kritice nemám nikdy daleko. :D

14.6.2020 | 15:24:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás