The Witcher (Zaklínač) Štáb se opět věnuje natáčení druhé řady Zaklínače, a to i s Henrym Cavillem

Štáb se opět věnuje natáčení druhé řady Zaklínače, a to i s Henrym Cavillem

Štáb se opět věnuje natáčení druhé řady Zaklínače, a to i s Henrym Cavillem

Po poměrně delší „sváteční“ pauze se herci a členové štábu vrací k natáčení, aby již dokončili celou druhou sérii.

31 0
19.1.2021

Začátkem tohoto týden se herci vrátili zpátky na plac, aby mohli pokračovat v natáčení druhé řady Zaklínače. To bylo přerušeno někdy v polovině prosince, kdy začala vánoční pauza. Po cca měsíci se však všichni vrátili do práce, aby natočili vše potřebné pro druhou sérii.

Na place je už i herec Henry Cavill, který se v první polovině prosince zranil na natáčení. Nyní je již zcela zdráv, a tak mu nebrání nic v tom pokračovat v natáčení. Kromě Cavilla se na plac vrátil například i herec Paul Bullion, představitel Lamberta, což znamená, že se herci nejdříve pustí do natáčení interiérních scén z Kaer Morhen.


I když se natáčení nepřerušilo kvůli Cavillovu zranění, pořizovaly se totiž záběry scén, ve kterých on neúčinkoval, tak si různá jiná přerušení vybrala svou daň. Původně se počítalo s tím, že natáčení skončí letos v únoru, to však nyní neplatí – nově se počítá s tím, že druhá série bude kompletně natočena v březnu.

Tento posun možná lehce ovlivní premiéru druhé řady, která je prozatím plánována na toto léto, nejpravděpodobněji na srpen. Buď dojde k nějakému menšímu posunutí, nebo se štábu podaří vše připravit včas na onu srpnovou premiéru.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /1

TomAK

Radegast by byl lepší :P

21.1.2021 | 19:37:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás